• nihayetinde yeni bir sezon öncesinde daha rüyalarımıza girip, bizi yataklarımızdan uyandıran efsanevi kerata. çok sinsi, çok yaramaz, ama yine de vazgeçilmez. evet efendim ekşisözlük ligimiz bu sezon için de perdelerini açmıştır. geçen senelerden gelen tatlı rekabeti, acısıyla tatlısıyla bu sezon da sürdüreceğiz.

bir mesaj ataraktan ve bade dizerekten, katılım için, id idi, url idi, password idi ne varsa sahip olabilirsiniz. katılım şartları açısından bir değişiklik yoktur, tıpkısının aynısıdır geçen senenin. yani efendim, lütfen bir zahmet önce okuyun (ara: yahoo fantasy nba), hatta bakın (bkz: yahoo fantasy nba 05 06/#8205157).

bi de unutmadan, geçen sezon beni hakem yakmıştı, bu sezon hakemi satın aldım, kesin şampiyonum.
  • draftı bu gece 00.00'dadır..
  • draft tarihi 35 gün önceden belli olmasına; ve draft günü ve saati yaklaşıldıkça kimi kaynaklardan hatırlatılmasına rağmen, hala kaç kişinin draft anında online olacağını kestiremediğim oyun. bu kadar da belirsiz, stresli, süprizli, heyecanlı, endişe verici ve saçma bir oyundur işte bu.
    draftte 2'den fazla kayıp olması durumda commissioner olarak lige damgamı vurur adil düzen'i getiririm* ona göre...

not: bir şekilde o saatte drafte giremeyecek velakin şu an sesimi duyan var ise yerini yedek oyunculara acilen terketmelidir.
  • greg oden'ı 3. sıradan seçenlerden, çaylak takımı oluşturanlara.. hatta ve hatta takimi külliyen goldon state warriors'tan oluşturan takımların bulunduğu lig.
    drafta katılım gayet iyiydi, 100 dakika sürdü. artık lig mücadeleleri, takaslar bakalım neler olacak. hayırlı olsun.
hesabın var mı? giriş yap