• hiç yaşamadığıma göre yok...

dur bir dakika.. yoğsamm..
  • galiba bu dezavantajlar; `*`

• ilişki yaşarken;

- sevgilinin sürekli paranoyak davranması, ona bir türlü güven verememek,
    - beraberken, hanım bir arkadaş aradığında kavga sebebinin yaratılması,
    - müşteri temsilcisi, garson vb. hanımlara nazik davranınca trip yemek,
    - bu sebeplerden dolayı sevdiceğin kendine güveni olmazsa, başka bahaneler ile beraber "konuşmamız lazım" demesi ve ilişkinin kısa sürmesi *,

• arkadaş ortamında & ilişkilerinde;

- kendilerini rakip gören erkeklerle arkadaşlıkların sağlam olamaması, "iki misketim var" dediğin zaman, arkadaşın "benim de beş tane, ne var yani?" türü kompleks mağduru olması,
    - "sıkı dost" denilecek kişilerin en fazla üç olması,
    - kadınlı erkekli görüşmelerde bir erkeğin "bu ne sakal ya?", "bu ne gömlek ya? kehkeh", "bu varya okuldayken tek ayak üstünde kalma cezası aldı." gibi ucuz alt etme çabalarına maruz kalmak,
    - birini reddedersen sonrasında eşcinsel yakıştırmasını yapması, hatta abartıp dedikodusunu yayması,

• yalnızken yeni girilen bir ortamda;

- kimseyle konuşmayınca burnu havada muamelesi görmek,
    - biri ile koyu sohbete dalınca, diğerlerinin pis sırıtması yüzünden gerilmek,
    - tanışılan karşı cins tarafından potansiyel çapkın muamelesi görmek,
    - yeni tanışılan birinden aura / enerji / elektrik gibi bir dalga alamayıp, yakınlığına karşı yakın davranmayınca "senle yatma gibi bir planım yoktu zaten" cümlesini duymak. (aslında bu avantaj da olabilir)

... gibi şeyler olurdu.

`*` gözlemlerden yola çıkılarak yürütülen tahminlerdir.
  • kızların bana bakarken ağızlarının suyunun akmasına bağlı olarak yerlerin kayganlaşması. çok yakışıklıyım çünkü ben.

sürekli kıvanç ve kenanla karşılaştırılmak. acayip yakışıklı olduğumu belirtmiş miydim?
  • o kadar yakışıklıyım ki,kızlar teklif etmeye cesaret edemiyor.
    ben teklif edince ise şaka yaptığımı sanıp kabul etmiyorlar.
    bu sebep ile hiç kız arkadaşım olmadı,yakışıklı olmak çok zor.
  • benim gibi çirkinlerden sürekli küfür yemek olabilir mesela. yoksa ne dezavantajı olacak lan. itiraf edin bu başlık çirkinlere bir nebze olsun moral olsun diye açıldı. niyet güzel ama yemezler.
  • kadınlarla doğru düzgün iletişim kuramamak. kiminle konuşmaya başlasam dalıp gidiyor dediklerimi anlamıyor hehe.
  • cok yakisikliymisim annem soyledi.
    anne neden benimle konusmuyorlar diye sordum.
    "cok yakisikli oldugun icin cekiniyorlardir yavrum" dedi.
  • yakışıklı olduğunu sanmak.
  • berberin ensenize deydirmesi.
hesabın var mı? giriş yap