şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "bir toplumun gelişmişliği yaran youtube yorumlarından bellidir. siz ki yarmayan yorum arayan toplum parazitleri, içinizde biriktirdiğiniz yorumları dışa vuramamış akbabalardan daha fazlası değilsiniz. wow ^_^"

  sophie neveu, 2046.
 • turkce isimli videolarda soyle baslar:

  "this is not funny bla bla bla..."
  "gimme back my x minutes"

  soyle devam eder:

  "ulan orso.u cocuklari sizi bogaz koprusune cikarir .miniza .oyariz hem asya gorur hem avrupa, f.ck you morterfockers."
  "bebek katilleri, <caps>babykillers</caps> .mina k.duuumun gavurlari, d.lu bozuk f.cker manyaklar, himbil himbil biy biy biy viss viss...."

  nasil bir issizlik nasil bir can sikintisi anlamis degilim.
 • <caps>xd</caps>*
 • "someone please tell me what's this song's name, i gotta find it."
 • alihan isimli kişinin ajdar anık'a saldırmasının videosunun altındaki yorumlardır. izlenenin bir şiddet olayı olduğunu farkedememiş insanların "işte bu..", "bende keske önünde olsaydim bidenede tekme ben koyardim topa:)", "ne iyi olmus ajdara harbiden ii gecirmis enseye :)" ve benzeri yorumları. artık şiddeti kanıksamakla kalmayıp, oh çekiyor, eğleniyoruz. bu ülke gitgide daha yaşanmaz bir yer oluyor.

  http://www.youtube.com/watch?v=knlxvyc9piq
 • http://www.youtube.com/watch?v=nivjzstipoc

  mohey1 (1 day ago)
  "must of been a muslim but a sinner coz he died in a bad way.... usually a good muslim dies with out feeling"

  burada bu kişi ölen futbolcu için "müslüman olmalı ama günahkar olduğu için kötü bir şekilde ölmüş, genellikle iyi müslümanlar bir şey hissetmeden ölür" gibilerden bir şey demiş. ben kendisinin yaşı ve zeka seviyesinin oldukça düşük olması ummaktan başka bir şey yapamıyorum bu aşamada. neticede espri yapmadığı çok açık. ya ben size ne diyeyim alın bakın marifetlerinize. ha diyeceksin ne alakası var dinle. sen bir sistemi getirdiğin zaman o sistemin nasıl algılanabileceğini, o sistemin ne çeşit çarpıklıklara sebep olabileceğini de hesaba katacaksın. bunları zamanla aşacaksın sanmayacaksın. insanları aştırıp öyle getireceksin veyahut. yok öyle al sana muhteşem bir şey. görüyoruz marifetlerini.
 • söylemlerin ne içini ne dışını doldurabilmiş popüler kültür tutsağı gençlerin yorumlarıdır. aslında yorum da denilemez pek, "bunu yazan tosun" mantığından ileri gitmeyecek cümleleri yerli yersiz yazma güdüsüdür.

  http://www.youtube.com/watch?v=e-fqrt-p-y0 adresinde bir pop şarkısı var örneğin. gökhan özen in bir parçası. dinle ve eğlen mantığı. ama altına girilen yorumlar şunlar,

  "malatyalı olumaz malatyalı dogulur malatyalı olmayan orospu çocugudur şehitler ölmez vatan bölünmez" (4 hours ago)

  "hem vatan bölünmez diosun hem küfrediyosun senın anneni .... düzgün konus piç" (1 hours ago)

  evet, gerçekten yarmıyor bunlar.
  (bkz: tanrımız poseidon sen yengeçleri koru)
 • ali ismail korkmaz'ın sokak ortasında dövüldüğü görüntüleri içeren videonun altında, yorumsuz kalma adlı kullanıcıdan:

  "iyide anlamadığım sokakta ne işi var bu adamın? orda çatışan polis fakat karşısındaki kişiler kim? polis suçlu ve kötü de karşısındakiler iyimi? ya siktirin gidin amına koyım, ölmüş adama küfür ettireceksiniz insanı, polisin karşısında terörist durur, doğuda pkk itleri, şehirdekilerde pkk gibi farklı bir amaçla kurulmuş örgütler, hedefler aynı biliyoruz, insanlar ölüyor diye vicdanlara sığınmayın, sokakta polisle çatışırsan ananı sikerler,bacında genel eve düşer, bu amına koduklarımının amacı devlete düşmanlık besletmek, haklı bile olsan sokakta anarşilik yapmaya hakkınız varmı amına koduğumunun evlatları sizi,bu adam ölmüş küfür etmiycem buna, bu ölünün arkasından kar güden destekleyenlerin analarını sikip genel eve düşüreceğim,orospu yapacam onları, böyle piçleri doğurmayıp sıçtığı için cezasını ödesin kaltak anaları?"