• hiç olmazsa arkasından gelecek soyadının "yedik" olmaması gereken isim.
  • bu isme bi listede rastladım. abi o senin çocuğun lan. çok afedersin köt deliğine en yakın üçüncü kıla isim verir gibi isim koymamak lazım...
  • derste arkadaşımın "benim de yarra isminde bi arkadaşım var"demesi üzerine sesli güldüğüm, ardından da anlamı ne diye sordugumuzda kız o kadar bıkmış ki "yeryüzüne düşen ilk yarrak tanesi" diye açıklamıstı demesi üzerine haykırarak güldüğüm ve dersin sonuna kadar susamadıgım, karnıma ağrılar sokan isim.
    allah aşkına kızına bu ismi koyan anne baba nasıl bir dünyada yaşar, isim koyarken sarhoş mudur?
  • şaşılası ama kadın ismi olarak da kullanılmakta. tam bu noktada kızına yarra ismini koyabilen aileyi kutlamak lazım tabii.
  • bu memlekette, bu ismi bir kıza koymak, büyük göt kaşıntısıdır. şiddete meyilliyseniz, lafım yok. ama ''nur topu gibi yarra'mız oldu.'' derseniz, sülaleniz sizi reddeder lan. ayşe fatma hayriye koyun, ''haydi çifte telliye!'' diyin, daha iyi.
  • tanışmadığım ama aynı stk'da çalıştığım bir kızın adı. her adı geçtiğinde kesinlikle dalgası geçilen bir isim.

-bugün yarra'da toplanıyoruz
    + anne yarra'ya geldik (telefonda)
    - kız arkadaşının adı ne?
    -yarra'm benim, canım yarra'm
  • sertap erenerin rengarenk parcasinda sik duyulan kelime.

gözüm karra kalmadı yarra
    oldum renga rengarenk
  • ankara da ted de okumuş bir kızın adı olabilir, şu sıra bilkentte olduğu düşünülmekte ve okulda epey gırgır konusu olmaktadır.
  • isim. bu kızın kulağına ismini okuyan hoca'yı çok görmek isterdim. valla.
  • bir son soz..

- birader karimi dikizlemi$sin?
    - ne diyon yarra*dir$!*
hesabın var mı? giriş yap