• yürütme ve yargıya göz kırpan yazar.
  • bir bakiyorsun bakire... #98476986
    bir bakiyorsun submissive... #98619324
  • son zamanlarda gördüğüm en sağlam trollerden. öncelikle sözlüğü güzel analiz etmiş. buranın bol bol asosyal yazılımcı abaza kaynadığının farkında. o yüzden hedef kitlesi de bu. ne diyeyim, kolay gelsin.
  • büyük ihtimalle harun abi, değilse bile kananın aklını seveyim. (bkz: sazan.avı)

edit: özelden iğrenç entryni siler misin yazdı. tamam harun abi bu kadar alınma küfrü kibarlaştırırız ya. :d
  • tahminin doğrultusunda seks kolik bir yazardır kendileri.
    çok da yadırgamamak gerekiyor bu arkadaşı.
    hapşırmak gibidir seks, geldin mi tutamazsın kendini.
    bu aralar üşütmüş tedavisini sözlükte aramaktadır.
  • (bkz: harun abi sen misin?)

kadın taklidi yapan gereksiz bir ergen.
  • tanışmak isteriz efenimm
  • benden başka dikkat eden yok mu diye merak ettiğim, aratınca pek çok kişinin çoktan farkettiğini öğrendiğim nick sahibidir. tinder gibi kendisine faydalı olabileceğini düşündüğüm pek çok platformun olduğunu burdan duyurmak istiyorum. takipte olan 230 küsür kişiye de ‘allahım sen yoklukla sınama kimseyi’ demek istiyorum.
  • sözlüğün yeni harun abisi. harun abi değil de gerçekten kadınsa o zaman attention whore. her entryde bakın ben kadınım, hep seks istiyorum mesajı verip yurtta sik konseyine selam çakmanın başka bir açıklaması yok çünkü.

edit: biri mesaj atmış eril dil bilmem ne diye. bilgisiyle, emeğiyle bir yere gelen insana, cinsiyetine bakmadan saygı duyarım; fakat kadın veya erkek fark etmeksizin mal mülküyle, fiziksel özelliğiyle ya da kendine ait olmayan şeylerle popülarite kazanıp bunun ekmeğini yiyen kişiye saygım olmaz. cinsiyetçilik dediğin mesele öyle "aaa kadına laf etmiş pis erkek" şeklinde ele alınacak bir şey değildir. git iki bir şey oku da gel.
hesabın var mı? giriş yap