• ruh hastası birinin kampanyası. adamın omurgalı oluşu ve ihanet etmeyişi sözlükteki geri zekalıların zoruna gitmiş herhalde.

kendisini çok seviyoruz biz. ağlayarak günlüğünüze yazabilirsiniz…
  • (bkz: aktroll)

yavaş'tan öyle bir korkuyorlar ki algı oyunlarına başladılar.
  • mansur başkanımı rahat bırakın.

adam kendi halinde, bulunduğu makamda en iyi hizmeti vermeye çalışan bir insan. bu zamana kadar da söylediklerinin arkasında duracak şekilde davrandı. tüm liderler ismimi verirse görev almaya hazırım dedi, şimdi sırf 1 kişi istedi diye her söylediğini yutup partisine arkasını dönmesini bekliyorsunuz.
  • zaten şu an halkın sesini dinliyor. halk onu ankara büyükşehir belediye başkanı yaptı. o da görevini yapıyor.
  • aha başlamışlar, adam napiyor görevini yapıyor. salin adami, zaten düzgün adam sayısı az.
  • gec bile kaldiniz hepsini cikiyom
  • mansur yavas`in cok uzulucegi, geceleri uyuyamayip kara kara dusunecegi bir olay. bildigin kara kampanya. hemseri hemseriye yapmaz bunu, dusman dostuna yapmaz. subanallah inanilmaz bir kampanya. tebrik ediyorum ve ben de kendisini takipten cikartiyorum. biz insana boyle ders veririz.
  • bir adet tutarsızın açtığı başlık .

tanımı girdiğimize göre görseli de bırakalım. bu adam ilk ve son siyasi entry olsun deyip entry giren biri. siyasetten anlamadığı da apaçık belli.

görsel

edit : imla
hesabın var mı? giriş yap