• ne derdin var yavrum.. para mı, para dert mi yavrucum. dilediğin para olsun. senin canından kıymetli mi üç beş kuruş. bize sen lazımsın. bu dünyanın üstü varsa altı da var yavrum. dünyanın üstünde yüzünü güldürmezsem yazık olsun bana. canın sağ olsun kendin iyi ol yüzün gülsün dertlenme bu kadar. dünyanın yükünü sırtlanmışsın yavrum gönlünce bir gül yüreğin ferah hanen huzurlu bereketli olsun yavrum.

edit: yazar kişisi bu minvalde sözleri rüyasında bile göremez, görse de hayra yoramaz.
  • ben dahiyim sen zeki bu yuzden evlenemeyiz zeki.
  • bugün izinlisin hadi git dinlen eğlen canım
  • "baba"

bugün 14 eylül. yaklaşık iki buçuk hafta oldu ayrılalı. kızım, okullar başlayacağı için anasının memleketine, rusya'ya geri döndü. özlüyorum işte... aynı evde olmak, onun varlığını hissetmek, istediğim zaman görmek, konuşmak, onu dinlemek...

kızım ile aramız bozuktu. halen de pek konuşmuyoruz. en azından, şimdilik daha sakin. gelip yanımda oturuyor, iki sohbet ediyor. pek şikayetçi de değilim. kendi odasında olsa bile, biliyorum ki, aynı çatı altındayız, kızım evimizde.

işte, güzel kızım "baba" dediği zaman içimin yağları eriyor ve şu an ön çok duymak istediğim kelime de bu...
  • "istanbul'dayım"
  • "gel"
  • mutsuz olduğun eski günler hafızandan silindi.
    hayatında olmasını istemediğin insanları hayatından çıkardık.
    yanında olmasını istediğin insanları ayarladık, getiriyoruz.
    ve evet bunların hepsini mutlu ol diye biz yaptık.
  • "tez önerin kabul edilmiştir, çalışmana devam edebilirsin".
  • yeni hasta alımı sonlanmıştır, artık yola sadece randomize hastalar ile devam edeceğiz.

yeter lan yeter! 3 yıldaki hasta hedefi 3 olan bir çalışmada 6.aydan 4 hastamız var. daha ne yapalım ?

biz de insanız be!
  • korkularımı aştım. seninleyim.
hesabın var mı? giriş yap