şükela:  tümü | bugün
  • gün itibarı ile gelmiş olan 194 tl tutarındaki faturamdır. emeği geçenlere sonsuz teşekkürler!
  • istanbul'dan bildiriyorum, tek yaşıyorum ve gelen fatura 101 lira. haftada bir kullandığım çamaşır makinesi, ile sürekli çalışan buzdolabı ve elektrikli şofbene gelen fatura bu. bir de aile olarak yaşasam, her odada ayrı bir elektrikli alet çalışsa, ışıklar yansa, çamaşır makinesi daha sık kullanılsa falan düşünemiyorum ne kadar gelirdi.
  • tutarıyla içimizi ısıtan faturalardır.

183 tl ile aranızdayım efenim.
  • kaunas, 2+1, evde yaşayan sayısı 2.5*

fatura 12 euro.*
  • 20 gün evde olmadığım halde 150 tl geldi ocak ayında 300 tl gelmişti. ekonomimiz çoğğğğ iyi çoğğğğğ.
  • umarım herkesin 500 tl'den aşağı gelmez. ha bu arada (bkz: ehonomi çoh eyi elhamdülillah)
  • allah bin türlü belanızı versin artık ya. 335 tl nedir lan! iki ay önce 100-150 gelen fatura -ki o bile çokken- şimdi bu saçma fiyatlar nedir amk çocukları. bu insanlar nasıl yaşayacak böyle hiç mi düşünen yok? bu iş iyice orospu çocukluğuna doğru gitmeye başladı. bir kurum da yokki amk sesimizi çıkaralım, bi yaptırım uygulatalım. ki olsa da, bugün düzelir yarın yine aynı olur. sorunu "kökten" çözmedikçe bizlere bu ülkede rahat yok.
  • 473tl ile fatality yaşatmıştır. (doğalgaz yok klima ve elektrikli ısıtıcı ile ısınıyoruz)