• bir çok insanın telef olduğu güzide program, çok ehe öhö lü yazmak istemiyorum ama bu kadar kötü niyetli insanların olduğu topraklarda yaşamak zulüm... demek herkes akıllı uslu olsa kimse izlemeyecek ama yapımcılara sorsan bizi bize gösteriyorlar, onların da suçu yok, var mı böyle tipler var, ben sırf insan tanımak için izliyorum, eglenceli.
  • bu hafta yarışan bıyıklı kebapçı için (bkz: sur ocakbaşı)*
  • insana hiçbirşey katmayan ama bir o kadar da bağımlılık yapan boş beleş , benim gibi son 1 ayını evde geçirmek zorunda kalan ve tabiki ev hanımlarının izlediği bütçesi düşük , reytingi bol program .
  • an itibariyle, 4 tane görmemişin yorum yaptığı program. onur’un acilen ayar vermesi lazım.
  • ay hala mı var ya bu program? bir bitmediniz.
  • yarismacilara her gunun sonunda 10 uzerinden puan vermeleri yerine tek oylamada yedikleri yemekleri 1'den 4'e kadar rank ettirseler adaletsizlik sorununu cozecekler. niye puanda israr ediyorlar anlamadim.
  • kadınların kilo ortalamasının 88.9 olduğunu da unutmayalım
  • iş çıkışı, komedi niyetine iyi gidiyor.
  • çok acayip kafaları yaşayanları gördüğümüz.
    izlemeden duramıyorum ben bunu.
    geçen hafta, genç bi hanım kızımız vardı. esmer, balık etli bi kız.
    ilk gün yarıştı bu.
    pek bi mülayimdi.
    sırasını savdıktan sonra ise pek bi agresifleşti.
    tamamen beğenmeme üzerine kurdu kafasını.
    neyse, bunun önüne arnavut böreği koydular.
    hatun, evirdi çevirdi böreği.
    kötüleyecek ama börek o kadar güzel ki..
    durdu ve şu muhteşem cümleyi kurdu; bunun içinde niye patates yok? niye peynir yok?
    arnavut böreği olduğu için olabilir mi acaba!!!
    sıradan millete, 1’i, 2’yi bastı.
    gene de kazanamadı.
    ohh oldu, benim de içimin yağları eridi.
  • kfc bile yememiş adamlar tadım yapıyor , coleslaw olan sofrada kırmızı lahana ile beklerdim falan diyenler ile bizleri buluşturan program. seviyorum lan ülkemin insanlarını.
hesabın var mı? giriş yap