• malum artık paramizin degeri kalmadigi icin oyle onemli kisileri koymanin bi anlami yok.
    ben sinan akçıl diyorum.
  • yeni dönemden örnek verilecekse eğer (bkz: aziz sancar)
  • taksim delisi cenk
  • (bkz: palu ailesi)
  • tabiki binali yıldırım. adam bakan oldu, meclis başkanı oldu, başbakan oldu, izmir büyükşehir belediye başkan adayı oldu, yetmedi istanbul büyükşehir belediye başkan adayı oldu. adıda bin ile başlıyor. daha ne olsun. maşallah joker gibi.
  • gıpraşmalı zinacı damat paşa.
  • aziz sancar olmaz , sebebi basit yaşayan birinin adını okula , meydana , parka vermek saçmalıkken paraya basmak yapılacak en büyük aptallıklardandır adam 2 gün sonra çıkıp saçma bişey yapsa ne yapacaksınız parayı toplatıp yeni paramı bastıracaksınız , aziz sancar iyi biridir , iyi bi bilimadamıdır öldükten sonra adına iyi bi üniversite açılması ve ya yeni basılacak paraya resminin basılmasını bende desteklerim fakat yaşarken bunun yapılması saçmalıktır.

not:tekrar ediyorum aziz sancar ile hiç bi sorunum yok fakat eğer böyle bişey yapılacaksa hayattayken yapılması gereksizdir bunu anlatmaya çalışıyorum.
  • (bkz: neşet ertaş)
    (bkz: aziz sancar)
  • (bkz: melek subaşı)
    sen bu parayı ne yaptın? mottosuyla insanlara parayı daha bilinçli harcamayı hatırlatır.
    hatta paranın tasarımı bile hazır. şurada
  • adnan oktar’ın kediciklerinden birinin resmini koyalım. illa atom parçalayan biri mi olması gerekiyor? en azından insanlar bakar bakar moralleri düzelir şu ekonomik krizde.
    hazır ekonomi bakanıyla ilişki durumu gündeme geldiğine göre özge ulusoy’un resmini de koyabiliriz, konsepte de uygun olmuş olur.
hesabın var mı? giriş yap