şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 29 ekime sayılı günler kala hala ortada olan durumdur,chp den umudu kestiğimiz bugünlerde hükümet tarafından atatürk ismi kesinleşirse yerel seçimlerde akp ye oy vermek için hiçbir tereddütüm kalmayacak benim gibi birçok insan artık kaçmak için sebep arar durumda ha buda olmadı yaraq gibi ortadayız demektir

not:guguk kuşu senin ve çetenin seçmeni düşürdüğünüz bu durumun ........
  • sıfırdan, 3. olarak faliyete başlarsa benim için önemi yoktur isminin..
    ama atatürk hava limanı madem tarih olacak e haliyle de olması gereken isim bellidir.!
  • iata kodu "isl" imiş. buldum;

(bkz: islam slimani havalimanı)
  • herkesin beklentisi yeni havalimanına özel bir adın verilmesi. ama bunun hâlâ sızmaması çok tuhaf. bütün tabelalarda "3. havalimanı" ve "istanbul yeni havalimanı" olarak geçiyor.

muhtemelen istanbul yeni havalimanı adıyla açılacak... özel bir ad konacaksa, daha sonra konacak.

alınan domain'leri araştırmak lazım.
  • önce istanbul hava limanı gibi standart bir isimle açılacak. ilerleyen süreçte ülkede gündem olan olumsuz bir haber olduğunda, gündem değiştirmek için tartışmalı bir isim konacak ki gündem ona kaysın...
  • mustafa kemal düşmanı siyasal islamcıların suları bulandırmak istememeleri sonucu henüz açıklayamadıkları sessiz bekleyiştir.
    mustafa kemal adını bu ülkeden silmeye çalışan orospu çocuklarına söylüyorum.onun adını silseniz fikirleri aklımızda. son bir türk kalana kadar hepimizi öldürmeniz gerekecek onu yok etmek için. bunu o satılmış aklınıza sokun.
  • rte eğer atatürk veya cumhuriyet adını verirse izmir'i bu seçimlerde alır benden söylemesi.

ertesi gün de anıtkabir'de lokma döktürürse 2060'a kadar tahttan inmez..
    -yaşarsa tabii
  • birak bu 29 ekim’i seneye 29 ekim’de isletilmeye baslamasi fiziksel olarak mumkun olmadigindan cok onemli degildir henuz isminin aciklanmamis olmasi.