• ortaokulda, tören esnasında ve bütün okulun önünde yere kapaklandığım an. yerel bir turnuvada derece almıştık, madalya takılacak diye havalı havalı yürüyordum. sonrası malum. yer yarılsaydı da oraya düşseydim.
  • sabahın köründe kosuyolunda ismini vermek istemedigim bir kahvaltıcıya gitmistik. haftasonları sanki bedava yemek dagıtılıyormuscasına kalabalık oldugundan, beklemeye alalım dediler. ben de "bosalan yer olursa gösterirsiniz" diyecegime "bosalma yerini gösterirsiniz"dedim. adamcagız bir afalladı ben atomlarıma parcalandım. uzun zamandır da ugramıyorum.
  • hüloooğ larla göt kılları ile ve nihat doğan ile aynı ülkede yaşamak olsa gerek.
  • tekne yanaşma iskelesinde balık tutarken, yanımıza biri daha geldi.
    çantası, kamışı falan profesyonel bir adam gibi gözüküyor.
    bende o gün hiç balık tutamadım, belki bu adamdan bir şeyler öğrenirim diye içimden geçiriyorum. adam, yaktı sigara içmeye başladı.
    o sırada uzaktan bir tekne gözüktü, bize doğru geliyor. yan taraflarda da yanaşma iskelesi var, bizim olduğumuz yere gelmez diye düşünüyorum.
    teknenin gelmesine 15 metre falan varken, bizim iskeleye yanaşacağını anladım.

normalde kolay sinirlenen biri değilim ama, yanımdaki adamdan bir şeyler öğrenirim diye umut ediyorum. adam daha çantasını açamadan bu tekne nereden geldi diye sinirlendim heralde.
    "ulan a... koduğumun ib..si yanaşacak başka yer mi bulamadın" diye ağzımdan çıktı.
    etrafımdan destek beklerken, yeni gelen adamdan şu cümleyi duydum.
    -ibne değil o, benim abim.
  • yaklaşık iki sene önce kan tahlili yaptırmam gerekiyordu. gittim polikliniğe hemşire aldı kanımı ama kan da ne kan üç tüp vakumladı. ben de aç gitmiştim halsizlik çöktü haliyle. hemşire de bunu farketti bana sordu "başın mı döndü" diye. ben de evet anlamında başımı sallayabildim. o da bana avucunun içinde kesme şeker uzattı ama halsizliğin de etkisiyle uzattığı şekeri at gibi direkt ağzımla almaya çalıştım. 0.2 saniye kadar sonra anladım elle almam gerektiğini.

o gün bu gündür başka yerden alıyorum randevularımı.
  • şüphesiz nihat doğan konuşurken.
  • deprem
  • lol oynayanlar bilir, blitzcrank veya tresh le yaptığın flash + q kombosu faili. o kadar kötüdür ki gece rüyalarına girer.
  • kivi'nin türkiyede çok olmadığı ve olanın da pahalı oldugu yillardı.
    hiç yememiş ve görmemistim.
    iki arkadasla beraber markete bir şeyler almaya girdik.baktım arkadaşlarımdan bir tanesi patates aliyo.yanına dogru gittim ve kivileri göstererek:
    "olum şu patateslerden alsana şekilleri daha düzgün".
    arkadaşım buna karşilik:
    "ulan ne cahil adamsın o patates degil kivi mal herif"
    aklima geldikce hâlâ utanırım.
  • is yerindeki temizlikci ablaya kolay gelsin abi demek. ablanin bir cesit hormonal bozuklugunun olmasi da durumu daha kotu yapiyor tabi. ustelik cok sevdigim cok iyi kalpli birisi. 1 aydir kadinin yuzune bakamiyorum utancimdan. abi dememin sebebi de o an gun icinde yapmayi planladigim bir konusmayi kafamda tekrarlamam. (bkz: yer yarilsa da icine girsem)
hesabın var mı? giriş yap