• tabi bu işler zevk meselesi ama bence şu an prime time'da asıl kadını oynayan neredeyse herkesten daha güzel ve yeteneklidir. 40 yıllık optikçiyim, böyle güzel göz görmedim arkadaş.
  • dünya tatlısı bir insanmış kendisi, vakti zamanında ben genç iken, olimposta kafam da bir dünyayken görüpte boynuna atlamıştım (evet oldukça uzun boylu resmen sarılmak için atlamıştım), beni terslemek yerine baya uzun uzun muhabbet etmişti , abisinin de benim gibi fizikçi olduğunu, mezun olunca iş bulmanın ne kadar zor olduğunu falan anlatmıştı sonra da bir daha sarılıp iyi eğlenceler dilemişti.. her şeyi ile çok güzel kadın
  • yıllar önce internetin yeni yeni popülerleştiği yıllarda brt kanalında teknloji/internet programı sunuculuğu yapan oyuncu, o konuşsun sen saatlerce dinle isterse teknolojiye uzak biri ol, öyle de alımlıdır, öyle de elf havası vardır. şaşıfelek çıkmazı'nda fikret kuşkan'ı kendine aşık etmiş bir depresif hatun kişiyi oynamıştı, evinin bahçesinde sebze yetiştiriyordu, sonra cesur onu kendini asmış halde bulunca benim de boğazım düğümlenmişti ne yalan söyleyim, nasıl evde kaldım'daki oyunculuğuyla, edasıyla bolca "ah ulan ah!" dedirtmiştir kendileri. zeki demirkubuz filmlerinde gereksiz magazinel hatunları oynatıp "filmlerimde kim oynarsa oynasın kendisini aşar" triplerini bıraksa da yeşim gibi hem dünyalar güzeli hem oyunculuk becerisine sahip kişilere yer verse fena m'olur be hey sözlük?
  • aynalı tahir, kırık ayna gibi dizilerde rol almış arsen lupen ve kemancı gibi mekanlarda sıkça karşınıza çıkabilen ultra güzel gözlere sahip ve fekat pek sevimli olmayan oyuncu ....
  • gozlerine bakarken bir cift goz bu kadar güzel mi olur dediğim oyuncu kişilik
  • aslinda gayet iyi bir komedi oyuncusu olabilecegini (bkz: nasil evde kaldim)la ispatlayan ama siradan dramalarda güzelligini ve oyunculugunu harcayan aktris.
  • acayip hikayelerin son bölümüne +1'i ile katılmış olan oyuncu.
  • sevdiğimiz bir insan. kendisi bugünkü hrant anmasında arkadan yürümekteydi. ha bi de salı günü beşiktaş'ta hrant'ın mahkemesi'nde de görülmüştür.
  • (bkz: yeşil biber)
  • evlenip bir de birbirinden tatlı ikiz bebek yapan oyuncu.

allah bir ömür boyu mutlu etsin.

tekne keyfi
hesabın var mı? giriş yap