• günlerdir haber alamadığımız, dünya tatlısı insan.
  • en kısa zamanda sağlıklı bi şekilde bulunmasını temenni ettiğim insan.

kayıp durumlarında bilgi yayılması çok önemli. kamuoyu oluşturmak adına başlığı üstte tutturabilirsek faydalı olabilir.

güzel haberlerle bulunması ümidiyle.
  • (bkz: yukarı)
  • üstte kalması gereken başlık
  • insallah iyi haber ...
    (bkz: yukarı)
  • festivallerin yasaklandıgı bir dönemde haberi yazarken dikkat edilmesi gerekilen hususlar var. lakin festival yöneticilerinin bir an önce cıkan tartısma iddiaları hakkında acıklama yapmaları gerekmektedir. göl yakınlarında kıyafetleri bulunmuş oldugu bilinmesine ragmen (ve gölün altının bataklık oldugu söylenmesine ragmen) orada güvenlik önlemi alıp almadıklarını sormak gerekir. manavgat ilçesi oymapınar mevkii halkının ifadeleri alınmalıdır. 2014 yılında gökceova'da düzenlenen baska bir müzik festivalini aklımıza getiriyor bu olay. medyada ailesi ve arkadaslarının bekleyisi ve aramalar sürüyor deniliyor. ancak yagmur nedeniyle ara verilmek zorunda kalındı. cevre mevkiide bulunan diger sualtı arama ekibi calısanlarının da katılması gereken bir vaka. selim'e gelince... evet ,dünyalar tatlısı bir insandı.
  • tanıyan herkesin hakkında çok güzel şeyler söylediği insan.
    umarım en kısa zamanda bulunur ve umarım bu tip organizasyonlarda güvenlik konusu daha fazla dikkate alınır.
  • sanki saklanmış da kenardan bize gülüyor.. hadi selix çok uzadı artık. uyumuşum de, sizi korkutmak istedim de, ayağım kırıldı hastaneye götürdüler de, bişey de! çık gel artık.

görevli olduğu festivalin son sabahında ortadan kaybolmuş, hala bulunamamış canımız.
  • babasının gazetecilere verdiği röportaj içimi parçaladı. 'benim oğlum müzikle uğraşır. evcimendir, evden çıkmaz. müziklerini hazırlar, festivallerde dj'lik yapar...'

adı keşke bu tip bir haberle değil de başarılı müzisyenliğiyle bu sayfalara taşınsaydı. hala bir umut var bulunması için tabi. tüm kalbimle iyi olmasını ve en kısa zamanda bulunmasını diliyorum.

şu da bir gerçek ki saykedelik kültür bizim yoz toplumumuza birkaç gömlek büyük geliyor. acılı ailesini daha fazla üzmemek için fazla bir şey yazmıyorum ama durum netleşsin, şu 'müzik festivalleri' hakkında söyleyeceğim birkaç şey olacak.
  • up up up
hesabın var mı? giriş yap