• gayet ironik. tepki veren ak trolllere kapatmış.
  • yorumun tamamını okuyunca, cımbızlanan cümleden yorum yaptığıma pişman oldum. adam bambaşka bir şeyi kastetmiş. paylaşanlara teşekkürler.
  • bu yorumlarda açık şekilde görünüyor ki yanlış anlamışız.
  • enter tuşuna basılmadığı için anlaşılmamış yorumdur.
    (bkz: yiğidi öldür hakkını ver)
  • 1 dakika 21 saniyelik bir video sözü bitmeden kesilmiş kaynak haber7.com ilk başta ironi olabilir demiştim ama uludere yorumu varken göz önünde, nerden baksan faşist bu adam
  • yılmaz özdil'i bu olaylarla yeni yeni tanıyan insanları önce afallatmış sonra uyandırmış olduğu yorumdur. bu adamın beraber yürüdük biz bu yıllarda kitabını okuyun, okutturun. adam ne olduğunun farkında, adam ileriyi görmekten ziyade geçmişte yaşananlarla gelecekte yaşananlar arasında bağlantıyı güzel kuruyor. ve evet bence de layığımızı bulduk..
  • adam yanlis bir sey soylemiyor, ne ekersen onu bicersin diyor. buradan sanki adam "oh iyi oldu" demis gibi gunlerdir bir tavir alinmasini anlamiyorum. talihsiz bir aciklama oldugu kesin, ama niyet ve soylenen acisindan bir sorun yok, sadece daha az yanlis anlasilmaya musait kelimeler secilseydi daha iyi olabilirdi.

bu arada yilmaz ozdil i sevmem, ama objektif olmakta fayda var.
  • konusmanin aslini dinlemeden, ordan burdan okuduklariyla ozdil hakkinda atip tutan, sosyal medyada uc gun once adamin yazilarini paylasirken bir anda "yargilanmalisin, insanligin icin kayip ilani vermeli" diyerek isyan edenleri bir bir gostermistir. once okumak, dinlemek; sonra yazip konusmak gerek.
  • yılmaz özdil'in taşak geçtiğinin bariz belli olduğu yorumdur. koca konuşmadan iki kelimeyi seçip bunun üzerine ağzına geleni söyleyen arkadaşlar susar artık umarım.
  • hala yozdil şöyle demedi böyle demedi diyenleri zerre anlamayacağım konuşmadır.
    adam (bkz: müstehak) diyor işte.
    kendi halkını aşağılayan bi adamı kimse savunmasın bi zahmet!
hesabın var mı? giriş yap