• her sabah saat 10:00'da tv8'de kris mcintyre tarafından sunulan yoga programı. kolay gibi gözükse de hareketlerin ve nefeslerin zorladığı, ördek yürüşü, kalça yürüyüşü, savaşçı duruşu gibi hareketlerin bolca kullanıldığı program.
  • artık her sabah 10.45'te başlayan program. lakin bu tekrarı, aslını 6.30 gibi veriyorlar, güne iyi başlayın hesabı da kalkamıyoruz o saatte, o kadar yogi olamadık daha. zaten ben o sarışın hatun için izliyorum o da ayrı...
  • tvdeki her nevi sportif faailiyette oldugu gibi bu programda da herkes uyumlu giyinmek zorundadir. en havali kiyafeti hareketleri yaptiran giyer. giymelidir, cunku arkada duran kiz her zaman hocadan daha guzeldir, ona daha az dikkat ceken bi kiyafet verirler; zaten sana bakicaklar ne giydigin onemli diil gibi..
    bi de erkek olmak zorunda tabi. ama onlarin durumu her zaman en zordur, abudik gubidik taytlar giymek zorunda kalirlar, ustelik partnerleriyle uyumlu renklerde.
    uclu nefis bi kombinasyon olusturular.. renk ahengi, duruslar, muthistir..
  • ki yoga deniliyor bu programda yapılan yoga türüne. ne olduğunu bilemiyorum ama işe yarıyor. o gün ne hissetmeniz gerektiğine ilişkin güzel sözler de verilir programın sonunda. mevsim meyve ve sebzelerinin tüketilmesi önerilir. mesela armutun soğukalgınlığı ve nezleye iyi geldiğini buradan öğrendim.
  • digiturk kanal 20'de günde 3 defa çıkar. ardından da pilates tv başlar.
  • tv 8 in yapanlara aldırmadan yayından kaldırdığı muhteşem program. yerine pilates tv diye birşey koydular. birşey diyorum çünkü lakırdıdan başka hiçbirşey yok o programda. ayıp ettin tv8...
    (bkz: duy sesimizi tv8)
  • sabah 6:30 7:00 arası tv8 de yayınlanmaya devam eden program.
hesabın var mı? giriş yap