• kasım 2010'da ilk bölümü yayınlanan, robin, kid flash ve aqualad'den oluşan genç kahramanlar ekibinin maceralarını anlatan çizgi film serisi.
    tabi böyle bir çizgi film yapılır da superman ile ilgili bir şey olmaz mı? tabiki olur. ancak bilindiği gibi superman'in ne bir ortağı ne de öğrencisi olmadığı için bu sorunu superman'in klonu ve daha genç versiyonu olan superboy ile çözmüşler. tabi bu çömez kahramanların yanında ana dc comics karakterlerini de izleyebiliyoruz. onları sevenler de "bana ne lan çömezlerden!" demesin, izlesin.
    henüz 4 bölümü yayınlanmış olan yapım ilk bölümüyle hoşuma gitmiştir. özellikle robin'in her boku teknolojiyle çözmesi ve kid flash'ın sürekli geyik muhabbeti yapması komik olmuştur.
    kısacası izleyin efendim.

http://www.imdb.com/title/tt1641384/
  • martian manhunter'ın yeğeni miss martian'ın sürekli, green arrow'un yardımcısı speedy'nin ise bazı bölümlerde yer aldığı seri.

merak edenler için belirtmek gerekirse; robin maskesinin altındaki kişi dick grayson'ken, kid flash kostümüyle yer alan isim ise wally west'tir.
  • justice league unlimited'dan şimdilik daha güzel duran çizgi dizi. takip edenler bilir jla gelmiş geçmiş en güzel çizgi dizidir.

ayrıca young justice iki bölümlük teen titans hikayesidir. teen titans ve justice league birbirine dalar "yeter lan" diye.

ayrıca ne zaman starfire, beastboy ve cyborg katılacak çok merak ediyorum. starfire gibi taşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş birini görmek ister şu gözler pixel olsa da.
  • keşke 1 saat sürse ve her gün yayınlansa. dünyanın en güzel dc çizgi filmi.
  • sanırım şu ana kadar 9 bölüm yayınlandı. çok güzel bir çizgi dizi olmuş. ara ara justice league üyeleri de görünür, bruce wayne falan, mutlu oluruz öyle.

hepsini ayrı güzel yapmışlar. kid flash'in zevzeklikleri, robin'in her şey hacklemesi, ukalalığı falan. "hello, megan!" ehe.

robin nightwing olana kadar devam etsin, rica ediyorum.
  • en iyi dc animasyon serisi olmaya doğru adım adım gidiyor desek çok abartmayız. animasyon konusunda dc'nin lider çizgi roman* şirketi olduğunu belirtirsek ne kadar başarılı olduğu daha iyi anlaşılır. bir kere çizim/art kalitesi olarak kesinlikle birinci sırayı hakkediyor. geçmiş serilerin abartılı karakter tasarımları yerini daha sade ve gerçekçi tasarımlara bırakmış. hikaye derinliği ve karakterler olarak ise henüz jl/jlu ve diğer dc animasyonları kadar geçmişe sahip olmadığı için kıyaslamak haksızlık olur fakat ciddi bir potansiyele ve merak uyandırıcı bir olay örgüsüne sahip.

bir kere yanılmıyorsam daha önce dc animasyonların hiç kullanılmayan fakat çizgi roman okurları içinde benim de dahil olduğum azımsanmayacak bir fan kitlesi olan conner kent ve miss martian'ın kullanılması büyük bir artı kanaatimce. zaten jlu ve teen titans'ın başarılı olmasını sağlayan unsurlardan biri alışıldık ana karakterler dışında karakterleri de ön plana çıkarmasıydı. onlardan farklı olarak daha geniş bir yaş kitlesini hedef alması ve earth-16'de geçtiği açıklanarak benim gibi çizgi roman ile uyarlaması arasında en ufak bir fark gördüğünde nevri dönenleri rahatlatması da diğer artıları.

kıssadan hisse dc karakterlerine sempatisi olanların mutlaka izlemesi, diğer animasyon severlerin de şans vermesi gereken kaliteli bir iş olmuş young justice.
  • "young justice does not have a new episode currently scheduled"

lan yoksa iptal mi oldu ? bu kadar başarılı bir çizgi filmi iptal edecek değillerdir herhalde. yoksa ederler mi ? panik halindeyim.
  • dc comics'in ağır topları batman, superman ve the flash gibi super kahramanların ergen kahramanlara*** mentorluk yaptığı hoş bi' animasyon serisi. dc'nin justice league crisis on two earths, batman under the red hood, superman/batman apocalypse ve kısa hikayekeri dc showcase serisinden sonra animasyonda hızı kesmeyeceğinin kanıtı. heyecanla bu yıl çıkacak olan frank miller hikayesi batman year one'ın animasyonunu bekliyoruz!
  • 3 haziran 2011'de geri dönüyor !
  • bu dizinin yapımcılarının allah belasını versin.

6 ay beklettiler bir bölüm için şimdi de 4 ay bekletiyorlar. sebep ? ben de bilmiyorum. üstelik dizinin çizgi romanları da hayvan gibi satıyor.

çizgi romana gelince, inanılmaz başarılı. zaten earth-52'de geçtiği için devamlılık problemi yok. ama dick grayson, wally west gibi hastası olduğum karakterleri tekrar sidekick olarak okumak inanılmaz eğlenceli.

gerçi 4. sayıdan sonrasını kesinlikle bulamıyorum, indiremedim bir türlü.
hesabın var mı? giriş yap