• harbi lan, ne dinlersem dinleyeyim bi süre sonra dırıt dırı rırı rırıt yani olmuyor diyerekten fırat tanış çıkıyor. seksenler pop bi süre sonra dırıt rırı rırıt, arabesk dırıt rırı rırıt, heavy metal dırıt rırı rırıt yeter amk.
  • kardeşim ben sürekli bu şarkıyı dinlemek zorunda mıyım? ha bi de üzerine nejat işler-ah, ardından sikimsonik leyla the band şarkıları... yeter ya. en entel şarkılarımın ardından yine "yani olmuyor". olmuyorsa olmuyor, zorlamanın anlamı yok. şarkı 20 milyon dinlenmiş 18 milyonu autoplay sayesindedir. bir an önce el atılıp düzeltilmesi gereken rezalet.
  • anasini sikeyim ben bu ozelligin.

nasil disable ediliyor olm bu? milyon kere disable ettim hala ve her defasinda tekrar tekrar enable oluyor. 2 laptop'um var, 2 telefonum var, hadi diyeyim ki kullandigim applerden birisinde bir bug var. ama yok amk. app'te de, web'de de ayni olay.

olm bende senelerdir youtube premium var lan, para veriyorum ben size, reva mi bu yaptiginiz?

istemiyorum amk ozelligini
  • kolayı var.

ilk olarak; youtube hesabı açıyoruz. daha sonra kanal oluştur diyoruz. oradan da çalma listesi oluştur diyoruz.

buraya da o "entel şarkılarını" sıralıyorsun.
    oynat diyorsun ve o "sikimsonik" şarkıları da görmüyorsun.

ikinci olarak; youtube autoplay, genelde dinlediğin en son şarkıya benzerlerini sıralar.
    türkçe ise en son şarkı, yine türkçe ve benzer tarzda şarkılar koymaya gayret eder. bunu da ülkende son zamanlarda en fazla dinlenen şarkılardan seçmeye çabalar.

ama yine belki memnun edemeyebilir.

bunun önlemi ise, zenmate gibi bir eklenti ile ülkeni farklılaştırırsan, türkiye'nin hit aralığına dahil edilmezsin.
  • fırat tanış çıksa öpüp başıma koyacağım hadisedir. bana sürekli bu çıkıyor. üstelik 85 milyon izlenmiş. karadeniz türküleri açıyorum bu, türkçe rock açıyorum bu. arif'in manchester'a attığı gol gibi bişey.
hesabın var mı? giriş yap