• belirli bir konu olmasa da ufak tefek paylaşımlar yaptığım kanalımla dahil olduğum platform

https://www.youtube.com/user/combatant15
  • ön edit: kendi iyiliğiniz için bu tip organizasyonlara katılmayın, kanalızın potansiyeli varsa da önüne engel olabilir. zaten eğleniyorsanız izlenmeyi de takmıyorsunuzdur. videoların linklerini burada veya diğer sosyal paylaşım platformlarında paylaşmak daha yararlı olur.

profesyonel olarak çok ciddi markalara şu an destek veren, geçmişte de bir o kadar ciddi markalar ile çalışan, kendi kanalları da olan biri olarak bu fikrin asla ve asla işe yaramayacağını üzülerek size söylemek zorundayım. hatta uzun vadede şüpheli hareketten dolayı başınıza dertler açılabilir ve bu dertlerin bazılarını siz fark etmeyebilirsiniz (videolarınızın önerilere düşmemesi gibi).

ileri düzey youtube eğitimi almış, yerli kaynakların hepsini okumuş ve izlemiş, yabancı kaynakların da en popülerlerini yine okumuş ve izlemiş biriyim. radyo ve televizyon bölümü mezunuyun, youtube sertifikalarım var. youtube algoritması sizin düşündüğünüzü daha önce deneyim etmiş ve buna karşı önlemlerini geliştirmiş bir algoritmadır. bu fikir diğer ülkelerde daha önce binlerce kez denendi ve tutmadı. eğer izlenebilir birşeyler üretebiliyorsan zaten mutlaka bir yerde fark edilmeye başalanacaksın. izelenirliği olmayan birşey üretiyorsan hiç uğraşma. senelerdir sözlüğe üyeyim, birşey olmazsa yine burda olacağım ve bu fikrin boşa çıkacağını göreceğim.
  • hiçbir maddi beklenti gütmeden, 3 kendi alanında uzman şahısların emeklerinden doğmuş, genellikle uzak doğu filmleri, eserleri veyahut yazarları hatta hidden-gem denebilecek animeler hakkında dahi konuşulup, bu uzman kişiler sayesinde özellikle uzak doğu konusunda internette saçma sapan bilgiler varken en doğru bilgiye ulaşabileceğiniz, yayınladıkları podcastler ile boş zamanlarınızda en azından güzel vakit geçirebileceğiniz bu güzel platformu hala takip etmeyeniniz var mı?

(bkz: gün'den)

youtube: gün'den
  • çılgınlar gibi abone kazandıran platform..

arkadaşlar dün itibari ile hepimiz en az +15 abone kazandık. bazı arkadaşlarımız müsait olmadığı için geceye doğru abone oldular, panik yok..
    bugünün listesinde olan bazı tez canlı arkadaşlarımız bir onceki listeye dünden abone oldular. abone kazanımında genel olarak bir sorun yok gibi görünüyor;

bugün de listemiz şu şekilde;

1- kanal adı: kendimce denemeler
    - link: https://www.youtube.com/…l/ucwzqqxstbwk40h_88yk5eaa
    - içerik: rakı ve evde içki yapımı

2- kanal adı: marduc
    -link: https://www.youtube.com/user/combatant15
    -içerik: es-es, motosiklet gezileri, mobese ve çeşitli gündem..

3- kanal adı: bir cift gezenti
    -link: https://www.youtube.com/…l/ucpaa1ptbb1ld3fclqggakfa
    -içerik: dubai' de yasayan bir cift'in dubai ve gezdikleri yerlerin videolari.

4- kanal adı: yura kaori
    -link: https://www.youtube.com/…l/ucjtzveokxvttokdgb1nxaqg
    -içerik: gezi ve stil üzerine kombin tavsiyeleri.
    .
    .
    .
    sisteme dahil olmak isteyen youtuberlarin mesajlarini bekliyorum.

not: gunluk kontenjan 10 kisidir.
  • bu arada, aboneliklerle ilgili; "ben 15 kisiyi takip ettim ama beni 6 kisi takip etmis" minvalinde cok mesaj geldi anlatayim:

arkadaslar, eger kanal sahibinin abonelik goruntulenmesi kapali ise o kanal size abone oldugunda bildirim almiyorsunuz. takipci sayiniz artiyor ama size bildirim gelmiyor. eger sizi takip edenleri bildirimlerden takip ediyorsaniz yanlis yapiyorsunuz. toplam abone sayisindan kontrol edin, farki goreceksiniz. bana gelen bildirimlerde de 9 yeni abone gorunuyor ama toplam takipci sayisina baktigimda 16 civari yeni abone oldugunu gordum. durum bu.

bundan dolayi, size abone olanlari beklemek ve ona abone olmak yerine, herkes gonderilen listelere abone olursa bir sorun kalmiyor.

bugunun 10 kisilik kontenjani doldugunda, tum sistemdekil yazarlara msj atacagim. ikinci gun dahilinde +10 ve toplamda +25 aboneye ulasmis olacagiz. o yuzden abone sayilarina hakim olmak gerekiyor.

bilginize..
  • entriyi youtube 1000 abone başlığına yazmıştım buraya taşınmış

youtube'ın şubat 2018'den itibaren youtube kanalından gelir etmek isteyenlere koyduğu limit.

bir diğeri ise 4000 saat izlenme. yani youtube diyorki 1000 abone ve 4000 saat izlenme süresine ulaştıktan sonra seninle gelirimi paylaşırım.

bu şartları sağladıkta sonra kanalın incelenmeye alıyor eğer izlenmelerin ve abonelerin organikse(gerçekse) para kazanma kilidin açılıyor.

rasgele denk geldiğim bu başlık altında umarım youtube'da yeni kanal açanlar birbirine destek olur en azından 1000 abone şartını birbirimize destek vererek sağlarız.

bu başlığı takibe alalım her entry girildiğinde bildirim geldiği için başlıkta paylaşılan kanala abone olalım arkadaşlar. kanal size hitap etmiyorsa ama kanalın bildirimlerini açmazsanız video yüklendiğinde bildirim gelmez en azından.

ben kızımın kanalı ile başlıyorum link
  • korku fabrikası
    korku hikayeler anlattığım kanalıma desteklerinizi beklerim.
  • youtube kanalını buyutmek veya izlenme sayisini arttirmak isteyenler yeşillendirebilirler

edit: efendiler yeşil derken doların yeşilinden bahsediyorum milyonlara ulaşmak amacında olanlara özgü
  • akşam üzeri markette iki hatun sözlü atışıyordu. birbirlerine "takipçi kasıyordun" sözleriyle hücum ediyorlardı. lan bir kaç ayda ankara ne hale gelmiş diyordum, ta ki bu platformu görene kadar. ciddi söylemek gerekirse yemez, türkiye'den izleyici para kazandırmıyor.
hesabın var mı? giriş yap