• güzel, yaratıcı bir konsept.

salgın zamanında ilaç gibi. gerçi salgın olmasa da döviz bu haldeyken gezmek pek mümkün görünmüyor.

vr versiyonları varsa daha gerçekçi bir deneyim de yaşatabilir.
  • italya için olanı varsa corleone kasabasını gezmek istediğim, trend olmaya aday bir konsept.
  • yukarıdaki yazara katılıyorum, vr kamera ile çekilebilirse çok daha yüksek izlenme ve takipçi sayısı elde edilebilir.

ayrıca 3 saat üstü video izleyen kişi sayısı az, bu yüzden bölüm bölüm yayınlanması daha çok izleyici çeker diye düşünüyorum.
  • benim gibi kıskançsansız sizi üzer bu uygulama. düşünsene caddede geziyorsun orada gördüğün insanlara imreniyorsun, ulan ben orda olmalıyım bak şurda güzel bir kahve içip manzarayı yaşamalıydım filan diyosun.

van gogh'un "cafe terrace at night" tablosuna bakınca arles dogumlu olmadığına üzülen biriyim, sırf hasetten.
  • değişik bir fikir. ulan ne yaratıcı insanlar var. nereden aklına geldi kardeşim?

t: yabancı ülkeleri merak edenler için yararlı konsept.
  • ilginç konsept. ama binaural ses olmadan keyfli bulmuyorum.

şu mesela güzel bir örnek :https://www.youtube.com/watch?v=0uloohkmzni
  • uzun zaman önce japonya'da bu şekilde yürüyüş yapan birini izlemiştim. çok hoşuma gitmişti. ne garip; ben yürümüyorum, ben deneyimlemiyorum ama izlemek oldukça keyifli.
  • güzel bir seyre vesile olan konsepttir.
  • tamamını izleme şansım olmadı ama hiç fena görünmüyor. hatta bundan 5-10 yıl sonra bu görüntülere bakıp dünyanın farklı noktalarının bir zamanlar nasıl bir yer olduğuna dair belgesel niteliği dahi taşımakta.
  • farklı bi konsept, sanki oradaymışsınız hissiyatı üst seviyede. tebrikler çok başarılı
hesabın var mı? giriş yap