• video'yu oylayanların yarısının türk yarısının yunan olduğu gözden kaçmamıştır.

ekleme: video ekşi sözlükte paylaşıldıktan sonra an itibariyle yunanların 213 beğeni oyuna karşılık türklerin 718 beğenmedim oyu bulunmakta. kısaca komşuyu internet savaşında yenmiş bulunmaktayız. yorumlara bakamayacağım yüreğim kaldırmıyor.
  • (bkz: pay depts)
  • türkiye tarafından şöyle görünmektedir.
  • ben de diyorum o kadar milyar avroyu nasıl yedi bitirdi bunlar. meğer türkiye'ye mesaj prodüksiyonuna gitmiş. o helikopterler, destroyerler falan az benzin mazot tüketmez. yapmayın etmeyin ağalar. tamam, tırstık, dedirten mesaj.
  • mesajı aldık. büyük yunan ordusunu itidale davet ediyoruz.

bir mesajdır.
  • (bkz: ysk)

dosta korku, düşmana güven veren mesajdır.
  • çocuk demiş türkiye'ye mesaj veriyoruz, kız demiş ne kadar 300 spartalı bir ordu.

ilgili görüntüler 1.48'de devasa bir hedefi vuramayan sığır barındırır.
  • hahahahah oglum yetmedi mi bu kadar yenilgi lan? hala gaz veriyorlar millete. illa her 10 senede bir tokatlayacagız bunları demek ki.
  • doğru açıyla doğru yerden hep beraber tükürsek boğulcak ibnelerdeki özgüvene bak.
  • ya bırakın bu işleri. o merminin maliyetini karşılayacak bütçeniz olmazsa ne sıkarsınız ne uçarsınız bu bir.

ayrıca çipras kardeşimiz senelerce askeriye yatırımlarının saçmasapan bir türk korkusuyla yapıldığını veülkelerine büyük zarar verdiğini, bizimle bir alıp veremediklerinin olmadığını açıkladı.

son olarak.. savaşın artık topla tüfekle yapılmadığını da en iyi yunanistanın ve suriyenin şu an ki haline bakarak anlayabiliriz. tüm ülkesi işgal ve yangın yeriyken hala koltuğunda olan esad mı daha rahat yoksa 1.6 milyar € ödeyemediler diye azar yiyen çipras kardeşimiz mi ?

devrilmenizi isterlerse topa tüfeğe gerek yok.. devrilmeyecekseniz zaten devrilmiyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap