• 90 iq'lu muhalif geçinen tiplerin 20 dakika içinde gündeme sokarak amacına ulaştıracağına bahse girebileceğim troll girişimi önerme.

deney faresi kadar bilince sahipseniz şu başlığı gündeme sokmazsınız. bu kaçıncı oluyor yeter artık. hadi beni yanıltın gencolar.

ekleme: entry kendini imha edecek.
  • ilahi aktroll güldürdün beni, ama allah seni de güldürsün diyemiyorum, çünkü sen haziran'da gülersen ben çok ağlarım.....
  • kazandıklarını harcamak için olabilir.
  • tatil içindir,
    yada sınır dışı edilmiştir,
    yoksa kimse kendi rızasıyla kalıcı olarak gelmez.
  • haklısın kardeş
    hatta gelirken 2-3 kişi daha peşlerine takılıyor.
    yiyip içip gezip tozup paraları ezdikten sonra geri dönüyorlar
  • comarin etrafinda kac kisi yurtdisini gormus acaba ?
  • niye çiğ köfteyi mi özlemişler.
  • irlandadan yılbaşı tatili için 15 günlüğüne geleceğim. yıllık izinde olduğum için eurp kazanmaya devam edeceğim. türkiye gerçekten güzel ülke. euro kazanıp tl harcıyorsanız. başlığı açan arkadaşa tam destek. inşallah euro 128 lira olur da daha da güzel harcarım.
  • şimdi bu başlığı açan arkadaş "yalancıyı siksinler mi yasasıyla" yalan haber verdiği için yargılanmayacak mı yani?
  • suriye, afganistan, iran'dan gelenleri avrupadan dönen türk mü zannediyorsun sen bebişim her esmer bizim esmerler değil laaa!

diye bağırmak isteği uyandıran ak trol başlığı, naha tanım bu, daha ne tanım yapayım. sözlük okuyan orta kararsızlar etkilenir belki kafası olan algı başlığı.
hesabın var mı? giriş yap