• filozof şenol yüzünden elimizden kaçırdigimiz genç yetenek..

artık milli takıma sportif direktör sistemi gelmeli. teknik direktöre tam yetki verilmemeli. gelen geçen menajerlerin etkisinde oluyor. bir kenan karamana bak bir de yusuf demire. yazık oluyor..
  • muazzam bir topçu. milli takım koçlarımız saçma sapan yabancı kuralı ile zaman kaybetmek yerine bu çocuk gibiler için uğraşsaydı milli takım bir yıldız daha kaybetmezdi.
  • yeni bir dünya yıldızı doğuyor. barcelona, messi'nin yerine hazırlıyor bu çocuğu. türk olması gurur verici.
  • şenol güneş hangi menejerlerin oyuncusunu pazarlarken böyle yetenekli bir çocuğu avusturya gibi vasat bir takıma kaptırdı acaba. ulan zımbarator yatacak yerin yok yemin ederim hem gencecik cocuklari mundar ettin hem de ülkenin gelecegini caldın. aldigin milyon eurolari bir kurus hak etmiyorsun, turnuvanin en kotu takimini yarattin hala daha yüzsüzce niye istifa edecegim diyorsun.
  • konuyu bilmeyenlerin başlığı altında, hiç sevmesem de gereksiz yere şenol güneş'e salladığı oyuncu.

kendisi şenol güneş döneminden önce fatih terim döneminde daha küçücük çocukken 2016'da milli takıma kazandırılmaya çalışılmıştır. ailesinine ekip gönderilmiştir. ısrarlara rağmen görüşmeyi reddetmişlerdir. kendisinin milli takımda olmaması ne şenol güneş'in ne fatih terim'in suçudur. gelmek istememiştir ki yerinde ben olsam ben de avusturya'yı tercih ederdim sanırım, sonuçta etrafındaki tüm dostların onlar, altyapıdan beri beraber oynamışsın almancan türkçenden daha iyi vs.

sorun mesut'un yusuf'un milli takımı seçmemesi değil 3-5 milyonluk türk nüfusundan böyle yetenekler çıkarabilirken almanya, avusturya biz niye çıkaramıyoruz olmalı. işte bu noktada şenol güneş ve fatih terim eleştirilebilir.
  • dünkü maçta pas vermedi diye depay'a fırça attı. vay be kardeşim abbas'a bak be, ne çabuk bitirim oldun be anam, şeklinde söylendim. şaka bir kenara, epey olgun bir oyun sergiledi. iki sene önce trabzonspor'a önerilmiş fakat trabzonlu yöneticiler sallamamış yusuf'u. çok ağlarlar gibi duruyor.
  • sırf anası babası türk diye barcelona messinin yerine hazırlıyor diyen şuursuzlar var. bunlara sorsan merih, de ligt ten hatta bonucci ve chielliniden iyidir... yetenekli bir çocuk, potansiyeli yüksek ama isterseniz messinin onun yaşında oynadığı maçları oturun bir izleyin arada bariz bir kalite farkı var. büyük ihtimalle türk milli takımını bile seçmeyecek.
  • 18 yaşında barcelona formasıyla juventus a karşı 10 senedir oynuyormuş gibi oynuyor. aynı yaşta türkiye liginde altyapıdan çıkanlar yanlarındaki oyuncuya zor pas veriyor. ya yetenek bulamıyoruz ya da yetiştiremiyoruz. özkaynaklar kesinlikle yurtdışına taşınmalı.
  • kaliteli kumaşa sahip kaliteli top tepici. umarım hep böyle devam edersin kardeşim
  • a milli futbol takımımızın teknik direktörü bu çocuğu türk milli takımına kazandıramıyorsa, avusturya'ya karşı girdiği mücadelede dahi milli takıma futbolcu kazandırmak için gerekli ikna kabiliyetine haiz değilse neden yılda 33 milyon tl kazanıyor. yılda 10 maça çıkıp taktik versin diye mi?
hesabın var mı? giriş yap