• ileride çoluğu çocuğu büyük ihtimal okuyacak burayı.

kendisi yerinde olmak istemezdim...
  • kendisinin gerçekten yatacak yeri yok, mezarında ters bile dönemeyecek.

hababam sınıfı ahmetin dediği gibi suratına tükürmek isterdim ama ona da değmez bu.
  • tvye çıkarılması insanlık dışı bir olay olan yaratık.
    böcek belgeseline zapladım.
  • zafer bey konuyu provoke etmeye çalışırken, ismail saymaz diyor ki; “ya bak koca adamsın. anlattıklarımı anlamıyorsan tartışma programına katılma.” asdfgh.
  • bu nasıl bir organizma yahu. sosyal bir vaka olarak incelenmeli ve bu hale nasıl geldiği açıklığa kavuşturulmalı.

bu arada böyle değil de birçok şeyi savunmamasına rağmen -muş gibi yapıyorsa saygı duyorum. en azından adam her şeyin farkında, bazı çıkarlar için bazı "önemsiz" ilkelerden ödün veriyor derim.
  • acilen kilo vermesi gerekli, aksi taktirde miyokard infarktüsünden bu dünyaya elveda edecek. bir insan ne kadar itici olur; duruşu, konuşması ile en büyük örneği sensin zafer bey .
    edit; tv de görmemle beraber tekrardan krize girdim, nasıl bir iticiliktir yarabbim.
  • tipini siktiğim...
  • medya provakatörü olduğuna inandığım takvim gazetesi ankara temsilcisi.
    kendisinin katıldığı televizyon programları izlenemeyecek derecede kötü oluyor.
  • ismail saymaz 2002 öncesinde işsizlik oranı daha düşüktü deyince, ki doğrudur yüzdesel oran daha düşüktü. o zaman nüfus daha azdı diyecek kadar bilgisizdir. tv ye çıkma nedeni parti temsilcisi olmadan, akp yandaşlığıdır. onu da beceremez...
  • bir ismail saymaz fanı olarak, bu adamla çıktığı programları maalesef izleyemiyorum, midem kaldırmıyor. ismail saymaz'ı dinlemek istiyorum ama konuşturmuyorlar, sürekli bir araya girme, tahrik, konuşulan konuyla alakası olmayan cevaplar verme vs. aydın insanlara tavsiyem bu tür insanların olduğu programlara katılmayın.
hesabın var mı? giriş yap