• biz hiç bakmayalım bu işe.. zira toplum olarak bu seviyede bi kavgayı anlayamayız..
  • ayıp ya hiç yakışıyormu sizin gibi sanatçı adama
  • bunlara bir kafes dövüşü organizasyonu şart.
  • lan böyle imalarla, göndermelerle, sahnelerle tartışmak yerine kafes dövüşü yapsanıza.

entelektüel olacağız diye kırılıyorsunuz, tıpkı burada 42 yaşındaki olgun kadınları acaba zikebilir miyiz diye trt spikeri modunda takılan amcı tayfa gibi. eğer böyle bir kavga olursa ben zeki reyizden yanayım. çünkü geçen gün siyasal islamcı yazara vermiş olduğu ayar çok iyiydi, ayrıca nuri bilge ceylan zart diye bayılıyor. sen aşko kuşko kız mısın bayılma ne mk?
  • en az 3 saat sürecek kavgadır.
  • bir hırsızı barındıran kavgadır.
  • yeraltı filminin demirkubuz'un içinde kalan bir ukte, zamanında söylenmemiş cümlelerin açtığı bir yaranın filmi olduğunu hissetmiştim zaten.

nbc'cim güzide filmimizden bir alıntı ile veda edelim sana:

'' bir damla da olsa mürekkep yalamış adamların arasındaki husumet kan davasından bile daha korkunçtur sinancım. bunu daha önce sana anlatmıştım. aklın ibneleştirdiği insan tipinden bahsederken. hatırladın mı?''
  • zeki ne diyorsun okumadım ve dinlemedim ama bence haksızsın.

zeki abi kusura bakma ama nbc’nin getir götürünü yaparsın ancak.

çok özür dilerim.
  • bu kavgada yumruk olmaz, uzun uzun birbirlerine bakarak döverler.
  • kapı açık kalacağı için rahatça izleyeceğimiz bi üç saatlik dövüş olacaktır. ve sonunda altı dakka ayakta alkışlayacağız.
hesabın var mı? giriş yap