• yorgunken sol frame'de görüp zeki önder özen zannedebiliyorsunuz kendisini.
  • kendi çıkarları için türkiye'ye zarar verenlerin yanında durmaktan geri kalmamış ve güçlünün yanında gözükmek için geçmişine saygı göstermemiştir.. kendisi de artık saygı göremeyecektir türk milleti tarafından.. tarihe not düşülsün..
  • janis joplin gorse yuzune tukururdu heralde kendisinin. janis joplin'i bu kadar somurup ekmegini yiyen kimse yoktur heralde. simdi de anlatsin ustasina 60'larin ruhunu, barisi, savas karsitligini falan... illa yap bunu zerrin.
    '
  • ne yaptığı kimseyi alakadar etmeyen insan. herkes solcu ya da sosyalist olmak zorunda değil millet, yandaş da olabilirler yani. bu tavrınız fikirlerinizden soğutuyor insanları ve bu yüzden bu solcu yaftası yiyorsunuz. adam gibi insanlara yaklaşmak yerine siz öküz gibi saldırıyorsunuz. problem burada işte. ha, ben bu kadınla aynı fikirde değilim ki sanırım 80 darbesini de desteklemiş, tipik hükümet yanlısı celebritylerden diyelim ki dünyada da vardır bunlardan. ama yine de yandaş olma hakkı da var her şeyden öte, bırakın olsun abi. çevrenizdeki adamı adam etmeye bakın siz, zerrin özer'den kime ne amk?
  • surekli sorunlari ile gundeme gelmis, benim bildigim son yirmi yildir muzik ve sanat alaninda gercekten "ahan da budur" diyebilicegimiz hic bir calismaya imza atmamis, zamaninda iki, bilemedin uc tane sarkisi populer olmus bir sarkicidir efenim.
    bir ara bayaa kotu duruma dusmus idi muzik alaninda sanatci arkadaslari kendisine destek icin acik hava konserine akin etmislerdi ama yine de toparlayamadi. sonrasi ise malum. ya ne olacagidi?
  • bugün hürriyet'de resmini gördüm ya heyecanla ve şevkle bay recep tayyip erdoğan'la el sıkışırken beyefendinin vizyon açıklaması toplantısında.

benim için dün itibarı ile vefat etmiştir kendisi.
  • ben de şunu anlamıyorum arkadaş, akp nin sofrasına oturduğu için yol düşkünü olan bir bireymiş, bunu sadece burada okumadım hüseyin aygün denilen arkadaş da bir başkasını akp ile siyaset yaptığı için düşkün ilan etmişti, yezidin sofrasına oturmuş diyordu, chp-mhp nin sofrasına oturanlar ise kesinlikle düşkün falan olmuyor, onlar pırıl pırıl alevi olarak kabul ediliyorlar, bu da siyasal alevicilik herhalde, siyasal islamcılıktan bir farkı olmayan yeni nesil yobazlık gibi, tüm bu tartışmalardan uzak sevdiğim bir sanatçı diyemem kendisine.
  • (bkz: 11 temmuz 2014 rte'ye destek veren ünlüler)

müstakbel cumhurbaşkanına hürmeti sonsuz; her fırsatta elini tutmak için çabalıyor:
    https://www.itusozluk.com/…tek veren �nl�ler/568471
    https://www.itusozluk.com/…tek veren �nl�ler/568506

(bkz: #44162745)
    (bkz: #44163942)

itibarın batsın.
  • bu yaz yalaya yalaya dondurma kıtlığı yaratacak ünlülerden biri.
  • adından başka satacak bir şeyi kalmadı. tayyor ona yeni bir kerem alacakmış seçimi kazanırsa.
hesabın var mı? giriş yap