• sigarayı ocağın ateşiyle yakmak. çevremde 20 tane çakmak, türlü renkte kibrit olsa bile ocağın en alevli haznesine doğru ağzımdaki sigarayı sanki bir gezegenin yüzeyine inmekte olan uzay aracı gibi ağır ağır yaklaştırıp ilk dumana kadar gözlerimi kırpmıyorum. sonra ortaya çıkan tuhaf kokudan aynı anda hem rahatsız olmak hem de sapıkça keyif almak- bir gün kıymetli saçlarım tutuşursa tütsülenmiş hal ve hareketlerimi gözden geçirebilirim.
  • şirkette acıtasyon yaparak klimaları kapattırmak. yaşasın kutup ayıları! umarım bir tanesiyle çölde karşılaşma ihtimalim olmaz.

(bkz: küresel ısınma)
  • kartopunu tanımadığım insanların ensesine fırlatmak. sapıklık sayılıyor mu tam kestiremiyorum ama çok pis zevk alıyorum.
  • yaralarımın üstüne bastırıp tatlı tatlı canımı acıtmak.
  • üst dudağın uç kısmındaki deriyi ısırarak sıyırıp tükürmek.
  • dişleri fırçalarken kanatmak.
  • cepten çıkan bozuk paralar arasında parlak olanları ayırıp tekrar cebe koymak ve rengi solmuş olanları harcamak.
  • bacakta oluşan kıl batıklarını iğne ile deşmek ve çıkartmak. müthiş bir duygu arkadaşlar. yapan bilir.
  • arkadaşın gözünün çevresindeki kirpik tanesini alıp, "bir dilek tut, bu kirpiği havaya atacağım ve sen de üfleyeceksin. eğer üfleyebilirsen dileğin kabul olacak." dedikten sonra kirpiği fırlatıp, arkadaş aval aval üflemeye çalışırken de suratına sert bir tokat indirmek.
  • denizde arkadaşınıza derinden yaklaşıp suyun altında donunu indirmek.
hesabın var mı? giriş yap