• bu dahil tüm zeynep bastık başlıklarını yok eden filtre.

eksisozluk.com##a[href^="/zeynep-bastik"]

ben adguard kullanıyorum ama her türlüsünde çalışır. zeynep bastık ile başlayan tüm başlıkları yok eder. şu şekil:

görsel
  • eksisozluk'te son zamanlarda gordugum en yararli filtre... bu varliktan sonunda kurtulabilmek harika olacak.. virus gibi kadindi, covid bile masum kalir insanlarda olusturdugu kin ve nefretin yaninda.

edit: tekrar tesekkurlerimi iletiyorum, ublock'ta da ise yariyor filtre.
    edit 2: nasil ekleniyor diyen arkadaslar icin. ublock ayarlara girip my filters'a ekliyorsunuz yukarida arkadasin verdigi satiri ve bilgisayarda bu sahsin gectigi basliklar gorunmez oluyor. görsel
  • aranan kandır. (video)

işte hizmet, işte cesaret, işte feraset, işte fazilet, işte mertlik, işte adam gibi adamlık!

bu filtreyi dilediğimiz gibi değiştirebiliriz:
    eksisozluk.com##a[href^="/rezaleti"]
    eksisozluk.com##a[href^="/jahrein"]
    eksisozluk.com##a[href^="/muge-anli"]
    eksisozluk.com##a[href^="/recep-tayyip"]
    eksisozluk.com##a[href^="/devlet-bahceli"]
    eksisozluk.com##a[href^="/umit-ozdag"]
    eksisozluk.com##a[href^="/anin-fotografi"]
    eksisozluk.com##a[href^="/zafer-partisi"]
  • en yararli adguard filtrelerinden birisi.

cok guzel bir paylasim ve bilgi. siyaset icerikli olanlarin da listesini bulabilirsek cok guzel olur. veya ben hazirlarim zaman bulursam.
  • dolayısıyla zeynep bastık'ı gündeme sokacak icat.
  • yazılımcı arkadaşların ne kadar kutsal bir görev yaptıklarını tekrar görmemize sebep olan çalışmadır.
    aldığınız onlarca k dolar maaşlarınız helal hoş olsun. iyi ki varsınız hepiniz. allah sizden razı olsun.
  • zeynep bastırılacak.
  • işte cesaret, işte feraset, işte fazilet, işte fedakarlık, işte mertlik, işte adam gibi adamlık.
    en sevdiğim zeynep bastık başlığı
  • hele şükür kurtulduk arkadaşlar. benim inanılmaz işime yaracak bir kod. (bkz: ekşi sözlük yönetimi) bile yıllardır böyle işe yarayan bir kod yazamadı ekşiye. teşekkürler koca yürekli kahraman (bkz: xopowo)
hesabın var mı? giriş yap