• herkesin hayatina kimse karisamaz
  • (bkz: tremvay)
  • teşhircilik için tramvayı mı seçmiş yani? giyinmiş, çıkmış kime ne?

ayrıca kendi dilini konuşup, yazamayanlardan daha zararsızdır.

tremvay nedir?

(bkz: tramvay)
  • zeytinburnu'nda öyle gezdiğine göre yürek yemiş olan ablamızdır.

suriyeliler tarafından tecavüz edilerek öldürülmemesi büyük şans.
  • ben nedense fotoğrafı çeken ile fotoğrafı çekilenin birbirini tanıdığını düşünüyorum. siz de bi düşünün bunu.
  • göt görmek istemiyorsan kafanı çevir. büyük mağduriyet yemin ederim.

not: kadınların objeleştirildiği liberal temelli moda anlayışını sevmesem de neoliberal ya da direkt şeriatçı müslümanların anlamsız mağduriyetlerini bir tık daha fazla sevmiyorum.
  • bunu dert edip bi de basligini acmak agir malliktir, genel olarak herhangi birisinin kiyafetini dert etmek malliktir da ona girmiyorum artik.
  • bundan sonra, bir başkasından izin almadan, başkasını teşhir eden ne kadar twitter hesabı varsa, hepsini "taciz ediyor" diye şikayet edeceğim. çoluğunu çocuğunu alıp gezemiyormuş. çocuğunu bu kadar düşünüyorsan doğum kontrol yöntemlerini deneyebilirsin. bunda başarılı olamamışsan, en azından çocuğunu kendine benzetmek yerine, insanların dış görünüşüne, giyimine, inancına ve inançsızlığına, farklı görüşlerine saygılı olmasını öğretebilirsin.
  • yalnız durumdan şikayetçi olan arkadaş da ablayı aynı vagona binecek kadar takip etmiş. ne kadar rahatsız olduğunu siz düşünün..
  • desenize o zaman hayvanlar bizden daha medeni. (bunu demek için yıllardır bekliyordum.)

valla normalde kimsenin kılık kıyafetine laf etmem. isteyen istediğini giysin de bu nedir yahu? sağlıklı düşünen birinin yapacağı şey değil. he yaz geldi zaten bir kaç aya kalmaz çeşitli yerlerde bu ölçünün 3-4 cm uzununu görünce bize çok normal gelecek ama bu görüntü kötü olmuş.

tarz değilsin.
hesabın var mı? giriş yap