şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #98601972)

    çok ağır şizofren bi kardeşimiz. entryleri kahkaha attırıyor ama.
  • ezoterizm ve okültizm üstadı olan, batının dogmalarına mistik mızraklarla saldıran, komplo teorilerinin değil hakikatin peşinden koşan, sözlüğün gizemli yazarı.
  • kekoterizm ve sosyalizm etkisi altında atatürkçü, erdoğan destekçisi, reptilianlı mehdili erbakanlı komplo teorisyeni. balataları sıyırmış.
  • ah birey olamamış orospu cocukları. insanları itlaf edince mi sorunlarınızı çözüyorsunuz he? tutarsızlığınız şu ki demokrasiden en çok konuşan da sizsiniz. hadi ulan beni de uçurun burdayım. zlatan abim ulaş bana. newbornreckless instagram. mail hittissberger@gmail.com
    ah ne güzel entryleri vardı ulan sizin küfretmicem olum küfretmicem görüceksiniz sizin hileniz basit hileciler sizi. ulan alt tarafı modluğunuz var diye bubimkana sahipsiniz diye bunu yapıyosunuz bak alt tarafı internette herkesin yazı yazabildigi ortam be. malum adam sizsiniz işte ne gecti elinize be. thats what you fucking get ha? sizler, hakkında eleştiri yazı yazanlara dava açıp yazılarını sildiren, internet sayfalarını kapattıran adnan oktarsınız; sizler, russelın kitaplarını yakan hitlersiniz fakat hitler kazanmadı. be ekşi modları sorarım size. insanların entrylerini toptan silmeye nasıl vicdanınız elverir ha? sizin nevada'daki askeri üsten bilgisayar oyunu oynar gibi oturduğu yerden dronları reaperları joysticklerle afganistan'a bomba yağdıran sıradan bir askerden ne farkınız var he? kendinize yazık etmeyin. aklınıza, potansiyelinize. bu entryler gelir, yaptığınız kötülükle kalırsınız. iyiler kazanır, kötülükler kazınır!