• 29 yaşında adamım, bana da bir gün biri gelip dayayacak diye korkmaya başladım.

http://www.hukukihaber.net/…vuz-ettiler-h73199.html

tanım: iğrenç bir tecavüz vakıası daha.
  • şaka olduğunu düşündüğüm haber. n'olur şaka olsun. bu nasıl açlık be şampiyon allah belanı vermesin senin. vermiş zaten. geçenlerde yurt dışında benzer bir haber okumuştum yaşlı başlı adama tecavüz edilmiş diye. onu da şaka sandım ben. beynim artık bu tip iğrençlikleri kaldırmıyor eror veriyor

erorororororor :s:s:s:s

neler oluyor insanlığa biri durdursun artık bu sapkınlığı!!!
  • bu dayı da mı kısa etek giyip gece dışarı çıkmış? nereye gidiyor lan bu ülke? allah cidden belamızı verdi galiba.

debe editi: ben sana debeye giremezsin demedim adam olamazsın dedim.

-babam-

ikramiyeyi yatır lan kanzuk.
  • bu "mahalle delisi" diye tabir ettiğimiz insanların cinsel istismarı çok yaygındır anadolu'da. bu da o vakalardan birisi. ahali bu. işine gelirse.
  • bu nasıl bir ülke haline geldik erkekler bile artık tecavüze uğruyor aga acaba üzerimizde emanet mi taşısak
  • mini giymiştir o yok yok kesin o kuyruk sallamıştır.hem bikereden bişey olmaz ki.diye düşünen kıt beyinlilerin olduğu canım ülkemde sonunda erkeklerin de göt güvenliği kalmadı mk
  • son yıllardaki bu çeşit bütün olaylarda olduğu gibi bunda da aklima sodom ve gomore geldi. iyice çığırından çıktı artık her şey.
  • umarım gerekli ceza verilir sapığa, belli de olmaz hani evlendirmeye falan kalkabilirler ya da ağır tahrik unsurundan indirim verebilirler. (bkz: burası türkiye)
  • bir an için başlığı yanlış açmışlar diye umdum, fakat ne yazik ki yanılmışım.
    -
    bu nedir, bu nasıl bir ülkedir, nereye yol alıyoruz böyle
  • gerçekten artık sikmeseler bari durumuna ulaştık.
    iyice boka sardık iyice.
hesabın var mı? giriş yap