• gecenin en zifiri karanlık olduğu zaman aydınlığa en yakın olduğu zamandır. ancak aydınlığa ulaşana kadar tek başınasın.

dipnot: zifiri karanlıkta nadiren de olsa yanınızda 1-2 kişi olabilir. onları asla bırakmayın.
  • çok düşünmenin hiç bir şeye faydası yok
  • belini kırmayan darbe,sana kuvvet verir ( çağrı filminden yanlış hatırlamıyorsam)
  • zaman yavaş geçer.
  • iyi günlerin asla gelmeyecek hissi veya iyi günlere çok çok uzak olduğumuz hissi …
  • hiç zor günlerden geçmeyen zaten maksimum 18- 20 yaşındadır ya. 30 yaşına gelmiş geçmiş hala zor günlerden geçmemiş biri var mıdır?

zor günler insanın güzel günlerin kıymetini anlamasını sağlar. eskiye göre o kadar daha az takıyorum ki ufak şeyleri. ve öyle biliyorum ki hala yanımda olanların kıymetini...
  • bu zor günler, çok zor geçecek ama bitecek. yine başka zor günler yine beni bekleyecek. çünkü hayat zor.
  • daha zor günlerin bek....yok lan bunu twitter'a yazacaktım !
    biter geçer tabii ki...ama etinden et kopara kopara.
    sonrasında güneş doğar...
    sonrası iyilik, sağlık...

bırakma kendini.
  • zor günlerden geçenler aslında gerçekten çevresinde kim var tanıma fırsatı bulurlar. iyi günlerinde yalandan hep yanındayım rolü yapanların gerçek yüzünü görme şansı verir. her çıkışın bir düşüşü olduğu gibi her düşüşün de bir çıkışı olacaktır. bu sefer yanında daha sağlam, seni her halinle önemseyen bir çevreyle hareket edersin. işte hayatın insana göstere göstere sunduğu en büyük ders budur.
  • zor günler geçmez sadece biraz ara verirsin sonra zor günler yine gelir ve eski zor günlerin aslında kolay günler olduğunu anlarsın.
hesabın var mı? giriş yap