• doğum olana kadar anlamamışlar mı? merak ettim doğrusu.
  • insan vücudunun mucizesi mi demeli,
    yoksa insanların pisliği mi demeli karar veremedim.

o küçücük bebek bitkisel hayattaki bir kadının karnında ekstra hiç bir bakım olmadan büyümüş ve doğmuş, ve habere göre şu an gayet sağlıklıymış.

bakımevi dedikleri yerin de ne kadar saçma sapan bir yer olduğuna bakın, kadına tecavüz ediyorlar kimsenin haberi yok, doğum yapana kadar da hamile olduğunu anlamıyorlar. ulan yuh be.
  • akla (bkz: kill bill) filmindeki giriş sahnesini getirmiş, bir kez daha insanlardan iğrendirmiştir.
  • bu bir tıbbi deney değil ise ben de birşey bilmiyorum..

lan 9 ay kadının hamile olduğunu nasıl anlamazsın?
  • tam linke tıklarken ''ulan hangi çalışan gece nöbetinde ittirdi acaba'' diyordum ki, haberin başlığında ''klinik personelinden dna örnekleri alınmaya başlandı'' yazmışlar.

ulan bitkisel hayatta ki insanı sikmek nedir ????? bence damacanadan sonraki evre bu. tebrikler, cinsel açlık konusunda bizi geçmişsiniz.

tanım: ruh hastası her yerde ruh hastasıdır durumu
  • odadaki bitkilerden olmuş olabilir. ya da hasta bakıcılardan biri türk. üçüncü bir ihtimal göremiyorum.
  • haberi okumayacak buyuk kitle için yazayim;

kadın apache kabilesine ait bi kızılderiliymiş.
  • çalışanlardan dna örnekleri istenmiş, ama federal yasa çerçevesinde zorunlu da tutulamıyormuş, gazeteciler dna örneği vermeyi istemeyen biri var mı diye araştırıyormuş.

bunu yapan sapık, muhtemelen kadın 10 senedir bitkisel hayatta olduğu için ürogenital bölgeleri artık çalışmıyordur diye düşünmüş olmalı. yoksa prezervatif falan kullanırdı, ama umursamamış bile. demek ki hamile kalmasa ortaya çıkacağı da yokmuş.

kliniğin ceo'su istifa etmiş. ayrıca kadın san carlos apaçi'lerindenmiş ve kabile şefi de yayınladığı açıklamayla kınamış bu olayı.

bebeğe yazık. neyse ki hiç bir haberde ailenin ya da kadının adı hiç bir şekilde geçmiyor.
hesabın var mı? giriş yap