• brian azzarello'nun kaçırılmaması gereken çizgi romanı. kullanmanız başınızı belaya sokmayacak yüz kurşun alıyorsunuz.. gerisi size kalmış.
    hard time ile oldukça kendine özgü bir anlatıma sahip olduğunu kanıtlayan azzarello, biçemini bu öykülerde de koruyor ve çizgi romanda apayrı bir adam olduğunu bas bas bağırıyor.
  • aşağıdaki adresten bilgi alınabilir:
    http://www.dccomics.com/…ures/100bullets/index.html
  • çizgiroman neden sevilir, neden insanlarda hastalık yaratır, bu soruların cevaplarını veren muhteşem bir hikaye, harika bir çizgiroman..
  • brian azzarello'nun 100. sayida bitirmeyi planladigi seri. sayilar ilerledikce olayin izi bulunamayan 100 kursundan cok daha fazlasi oldugu anlasiliyor. azzarello bilhassa "minutemen" hikayesini yazip bitirdigini, sadece cizgi romana aktarmayi bekledigini belirtiyor. yani elimizde basi sonu belli olan muthis bir graphic novel dizisi var. bize dusen sadece her cilti okuyup hayran kalmak.
    ps: 4. ciltteki ihtiyar beyzbol oyuncusunun hikayesi ve baglandigi yer super.
  • 80. sayıdayken bu seriden haberim oldu. hemen demonoid'e girdim ve "şimdi ben bunu download edeyim; hem beğenirsem, daha sonra ciltlerini satın alırım" diyip kendimi de haklı çıkararak torrent'ini indirdim.

ilk gün 5, ikinci gün 40 ve üçüncü gün de 35 sayı okuyarak; fast food restoranlarda gördüğünüz, kafasında kartondan tacı, bir elinde hamburger, diğer elinde oyuncağı ile her daim gıcık olduğunuz şişman çocuklar gibi, brian azzarello'nun 8 senelik emeğini yedim bitirdim. son sayı da bittiğinde ufak bir hesap yaptım. kalan 20 sayının tamamlanması için 1 yıl 8 ay beklemem gerekliydi. uzun zamandır kendimi, bu kadar umutsuz ve yardıma muhtaç hissetiğimi hatırlamıyorum. devamındaki hafta ise sinir harbi ve krizlerle doluydu...

82. sayısı çıkmış olan 100 bullets, çok iyi bir kurguya sahip. macera, entrika ve drama öğelerini kanla bağlayan; yaşadığımızdan dünyadan çok uzaklaşmayarak ve zaman zaman da göndermeler yaparak sürükleyici hal alan bir roman.
  • dc vertigo'nun eisner ve harvey gibi iki önemli ödül ile birlikte bir çok ödül daha toplamış serisi.hala devam eden vertigo serileri arasında en kalitelisi, en diri olanı.hakkında comic noir gibi bir tanımı sonuna kadar hakeder.zaten brian azarello'nun tarzı budur.cinayet, karanlık, 60'lardan kalma bir atmosfer ve aksiyon...
  • (bkz: 800 bullets)
  • 96. sayısı çıkmış müthiş çizgiroman serisi. içinden 4-5 tane film çıkabilecek kalitede senaryoya sahiptir.
  • filme cekilirse gunun birinde ve sike donerse, gidip bond cantayi veririm birine yonetmeni mermi manyagi ederim. isterik cizim tarzinin ayri hastasiyim, noir oglu noir anlatim tarzinin ayri. karakterler konusurken arka planda donen hikayeler bile nefis.

(tam hatirlayamiyorum gerci ama soyle birsey miydi ?)
    - karilarin memelerinin arasinda bir bolge var, neydi onun adi ?
    - senin karinda mi ? dizi.
hesabın var mı? giriş yap