• okeyi sevme sebebim
  • gençliğimin baharında bana emekliliği yaşatan bir beladır
  • 101 okey plus diye bir uygulama var. simdiye kadar akilli telefon uzerinden oynayip en begendigim 101 uygulamasi kendisi. ancak eşli oynandiginda ve eşiniz oyunu terk ettiginde veya düştüğünde yerine "bilgisayar" geciyor fakat bu bilgisayarin "el açma" gibi bir ozelligi yok, bu da diger oyunculara karsi genellikle yenilmek anlamina geliyor çunku diger ikili genelde ellerini aciyorlar ve tek basina kalmis olan oyuncu elini acmis olsa dahi elindeki tum taslari temizleyemezse kazanma imkani kalmiyor ve çip kaybediyor. bir oyuncunun eşi oyundan ciktigi zaman yense de yenilse de puan arttirimi ya da dusurulmesi yapilmasa cok daha iyi olur diye dusunuyorum.
  • evde üç kişi kalıyoruz. birde misafir dört. ısrarla oynatıyorlar bana. tamam zeka ve tecrübenin de önemi var ama büyük oranda şansa dayalı oyun. kesinlikle bi satranç değil. çekilecek çilem varmış .
  • -açıyımı
    -gaça açıyon
    -gaç istersen ona açarım
    -açma o zaman yüze git
  • 33 yan 2
  • + 117 açıyım mi
    - bir tur daha dön istersen

işte bu sohbetten sonra kazanan görmedim çünkü sen bunu konuşurken yanda oturan rakip sigarasından 1 nefes çekip 156 ya el acar

- tuh keşke açsaydın
    + eee 1 tur dön dedin

ile oyun biter
  • cikcik oyun sitesinde gerçek oyun tadında oynanan bir oyun.

oyun dışına çıkılırsa akla zarar olabilecek şeylere şahit olmak mümkün... yıllardır kullandığı rumuza öyle bir değer biçiyor ki kişi kendi karakterini hayatını unutuyor... canına yandığımın salpa_sanık ı =)
  • android uygulamasının algoritmasına bi bokluk olan oyun.

oyunda ya üst üste kazanıyorum ya da hep kaybediyorum. bir süre oyun kazanmaya yönelik taş veriyor size sonra kaybettiriyor 2-3 bin çip kalınca da çip ücreti indirimi bildirim ekranı geliyor ekrana. kazanmayı gösterdikten sonra ful kaybedince hırs yapıp almaya yönelik.
  • pepsi açma halkaları ile ilgili bkz:
    (bkz: #94489070)
hesabın var mı? giriş yap