• futbolcu neden arabasına kurşun geçirmez cam taktırır biliyor musunuz?

çünkü anasını siktiğimin memleketinde öyle nefret dolu faşist cahil piçler vardır ki, içinde 40 kişi olan otobüsün şöförünü kurşunlarlar, hem de tam viyadükte. planlı terör eylemi yani, otobüsteki herkesi öldürmeye yönelik.

bu olayı otobüsün içinde yaşamış bir insan evladı neden taktırmasın ki kurşun geçirmez cam?
  • daha birkaç ay önce takım otobüsü silahlı saldırıya uğramış bir futbolcunun aracına kurşun geçirmez cam taktırma nedenini merak eden insanlar olduğunu gösteren olay. bir daha düşün bi bak sence neden olabilir?
  • "peki neden mehmet topal'ın aracı zırhlıydı :)"

çünkü sevgili orospu evladı, burası türkiye. sen gibi binlerce kanı bozuk orospu analı yaşıyor.
  • bu adam fanatik değil futbolcudur. işini en temiz hakkıyla yapan, emek veren, rengi önemli olmadan bütün herkes tarafından saygı duyulan sevilebilecek biridir. eğer böyle bir şey varsa cidden yazık. geçmiş olsun.

kınadığım saldırıdır. küfürler de ettim ama bende kalsın. ayrıca inşallah gerçek olmadığını umduğum saldırı.

edit: gerçekmiş, kurşun geçirmez cam sayesinde ucuz atlatılmış. geçmiş olsun örümcek adam.
  • şu boktan futbol sisteminde taraflı tarafsız herkes tarafından saygı görmüş birisine karşı, kimin ne sorunu olabilir amk. kafayı yicem yemin ediyorum. yapanların bir an önce yakalanması dileğiyle büyük geçmiş olsun.
  • bir kadının başına bir şey geldiğinde üzülmek yerine ilk olarak "acaba ne giydi de böyle oldu?" diyen zihniyet ile bir futbolcu silahlı saldırıya uğradığında üzülmek yerine ilk olarak "hmm arabası neden zırhlıydı acaba?" diyen zihniyet aynı iğrençlikte.
  • zırhlı aracla dolasmasini manidar bulan orospu cocuklarını gunyuzune cikartmistir. birgun o beynine kursunu yersen anlarsin.
  • mehmet topal'dan bahsediyoruz. futbol aleminin en duzgun insanlarindan belki de en cok sosyal sorumluluk projesinde yer alan cok iyi niyetli bir insandan. esi selda topal'in cok ciddi projeleri var.

esinin ve kendisinin bu kadar insani sevindirdigi bu ulkede boyle bir seyin olmasi utanc verici. bunu neden diyorum? hani emre belozoglu'na ates acilsa "eee bir dusun bakalim neden sana aciliyor acaba ;))" diyecek olanlar gorsun iste. teror ulan bu iste. teror. futbol teroru ya da kan davasi, fark eder mi?

kendisine bu saldiriyi duzenleyenler acaba bir kisiyi guldurebilmisler midir omurlerinde? nasil sevgisizlikten beslenen mikrop insanlarsiniz siz? neyse...
  • isveç'te yaşıyoruz da ondan sebep paşamın aklına "futbolcu neden zırhlı araç kullanır" sorusu takılıyor.

trafikte birisi ile azıcık tartışsan silah çekmeyeceğinin garantisi mi var? yok yere her gün onlarca insanın öldüğü bir ülkede göz önünde olan birisinin zırhlı araç kullanmasında garipsenecek bir durum yok mini boy ahmet çakar.
  • aşağıdaki satırlar mehmet topal'a olaydan sonra sanırım emniyette sorulan bir sorudan:

"ne hissettin o an?"
    "hemen uygar'a döndüm. sağını, solunu yokladım. çocuğa bir şey oldu diye korktum. bir şey yoktu rahatladım. o an tek düşüncem şu oldu: 'keşke bana doğru sıkılsaydı o kurşun' dedim. bir sorununuz varsa bana sıkın kurşunu. bana gelse hiç önemi yok. ama uygar'a geldi diye çok korktum. ben kurşunu yerdim. ama uygar daha çocuk."

böyle bir adama kurşun sıkılmaz, eli öpülür.

not: sadece mehmet'e değil hiçbir insana kurşun sıkılmasa keşke. ama ne bileyim, daha bir dokundu bana.
hesabın var mı? giriş yap