• mudanya belediye başkanı hayri türkyılmaz'ın,rant için kasten çıkarıldığından şüphe duyduğunu açıkladığı yangın."yanan bölgenin imara açılmasına izin vermeyeceğiz,tekrar ağaçlandıracağız" diye eklemiştir.kimse heveslenmesin yani!
  • “bursa'da 3 yıl önce 170 hektarlık ormanlık alanın kül olduğu bölgede yine yangın çıktı. uludağ'ı ve denizi gören bölgedeki söndürme çalışmaları devam ediyor”

tanım: bursa'nın mudanya ilçesi göynüklü ve çağrışan mahalleleri mevkisinde çıkan orman yangını dır.

rüzgarın da etkisiyle hızla büyümeye devam etmektedir

rant için yakanın canı çıksın!

foto 1
    foto 2
    foto 3
    foto 4
    foto 5
    foto 6
    foto 7
    foto 8
    foto 9
  • arkadasin 11 yasindaki kizi bile ev yapmak icin yakmislar diyor. daha da soylenecek soz yok. sonduruldu ama kül olmus resmen.
  • her sene ayni bolgede yanginlar çıkmasi tesadüf değil bademlide heryer villa doldu ve bos yer kalmadi sadece o her sene yanan ormanlik arazi vardi oradan da geriye kapkara bir arazi kaldi bursa belediyesi samimiyse ve isterse bir kac senede orayi yeniden ormanliga cevirebilir.

tanim: mudanyamin her karış yesilligine goz dikmiş rantçı yandaş kopeklerin sebep oldugu yangın.
  • arap kokusu yükselen yangındır. hadi gelsin oteller bakalım. arap yarrağı sever bizimkiler.
  • güzelim beldem yanarken benim de içim yanıyor.

eğer rant için yakıldıysa allah onları da yaksın inşallah.
  • daha bu sabah feribot iskelesine giderken ufak bir duman gördüm ve içime kurt düştü. umarım şu rantçı pezevenklerin hevesleri kursağında kalır.
  • yerinden bildiriyorum yangın kontrol altına alındı yaklaşık yarım saattir helikopterler ve uçak sortileri azalttı. şuan soğutma çalışmaları yapılıyor.
  • aynı anda iznik ilçesinden de yangın haberi geldi. noluyor ya..

ayrıca bursa-mudanya yolu da kapatıldı, ekipler geçişe izin vermiyor an itibarıyla..
hesabın var mı? giriş yap