• chp istanbul milletvekili ve genel baskan yardimcisi mehmet bekaroğlu son anket sonuclarini paylasmis.
    "bu anketi not edin!
    milletvekili seçimi: akp: 40.3, mhp: 4.7, chp: 27.2, iyi p: 10.8, sp: 4.4, hdp: 12.3, diğer:0.3
    cumhurbaşkanı seçimi: t.erdoğan: 45.6, m. ince: 32.2, s. demirtaş: 10.7, m. akşener: 8.2, t. karamollaoğlu: 3.1, d. perinçek:0,2
    kimse kızmasın, neticede anket"

https://twitter.com/…glu/status/1006076024227028993
  • bu ve bu gibi adamların partiyi baltaladığını düşünüyorum hangi kafa böyle bir anketi yayınlar anlamadım. her ne kadarda ince adına olumlu olsa da. ince bu kadar çalışırken bu adamların salakça fikirlerini umarsızca paylaşmaları ince adına çok yazık.

kaynağı bile belli olmayan bir anket.
  • bu adamın kimlerin piyonu olduğunu bilenler bilir,abdullah gül çatı adaylığı için çok çalışan ingiliz güdümünde birisidir bu.ıyı partiye kızgınlığı bu yüzdendir önemsemeyin kuklayı....
    akşener'in elbistan mitinginde bugün müthiş kalabalık ve coşku vardı. ıyı parti tabanını bulmaya başladı artık.
  • ya beyler bayanlar, muhalefetin en güçlü odağı olan chp bu seçime aday göstermeden, bomboş sadece formasıyla girse %25 alır zaten. kemal bile o rakamları gördü. kemalin sırf ismi -5 puan demek zaten. öyle hesap et.

şu an ise orda sağ sol kimliği olmayan, gerçek bir lider var. muharrem inceyi %25 altı gösteren hiçbir ankete itibar etmeyin bu bir.

muharrem inceyi %30 altı gösteren anketlere gülün geçin bu 2.

bu bakımdan bu ankette garip olan bir şey göremiyorum. sadece erdoğanın ve akpnin bu kadar yüksek oy alması bana zor geliyor. bu seçim digerlerine benzemez.

en baba akpli bile kan ağlıyor işler çok kötü diyerek. yok işte asla seçim kaybetlermiş de falan filan. yahu 7 haziran 2015 de açık ve net seçimi kaybettiler. mhp kıvırdı olmadı.
  • başkanlık seçminde selonun kimin tarafında olacağı sorusuyla başkan kim olacak sorusu aynı noktada kesişiyor.

seloyu kazanan başkanlığı kazanır.

milletvekilliğinde tablo bugünkünden farklı olmaz.
  • şu ana kadar gördüğüm en mantıklı anket. (not:anti-akp)
  • bekaroğlu’nun halt ettiği ankettir. kim ne alır bilemem ama tayyip’in en azından 45 altında kalacağını düşünüyorum. diğer yandan chp meclis seçimlerinde büyük patlayacak o kesin. meclis seçimlerinde iyi parti ve hdp’ye oy verecek başkanlıkta ince’yi destekleyecek çok chp seçmeni var. hayatında chp hariç partiye oy vermemiş bizim peder bey bile bu yola gidiyor birçok chpli gibi. bence seçimin sürprizi bu oldu. *
  • chp'nin bekaroğlu'nu acilen disiplin kuruluna sevk etmesi gereken ankettir.
    gerçekten bu chp nasıl bir parti be kardeşim. bir hamle yaparken, partiye ve kitlelere verdiği zararı hesap edip hareket edeceksin.
  • 1-2 puan erdoğan'dan, 4-5 puan ince'den, 1-2 puan demirtaş'tan, 1 puan'da temel bey'den kırp akşener'e ekle o zaman gerçekçi olur. yani;

rte:44
    ince:28
    akşener:17
    demirtaş: 9
    temel reis: 2
    perinçek: 0.küsür
hesabın var mı? giriş yap