şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • son yıllarda belalımız olan izlanda ile oynayacağımız euro 2020 elemeleri h grubundaki dördüncü maçımız.
  • rezervasyonlarımız devam ediyor.
  • rehavete kapılmazsak bu maçı alabiliriz, genç kadrodan ümitliyim.

(bkz: izlan dalı harekatı)
  • fransa maçından sonra rehavete giren türkiyenin farklı kaybedeği maç. fransa resmen sadaka verdi de 2-0 bitti maç. bunu anlayın artık. şimdi son dünya şampiyonunu 2-0 yenen takım olarak izlandayı kesin yeneriz diyen var aranızda?
  • heyecanla beklediğimiz maç. dörtte dört yapma şansımız yüksek.
  • fransa maçını izledikten sonra daha zor geçeceğini düşündüğüm karşılaşma.
  • evet izlandayı net yenebileceğimizi düşünüyorum. ve bunu dünyanın milli takımlar bazında en iyi hücum hattına sahip olan takımın net bir pozisyon bulamamasına ve normal şartlarda burak yılmazın en iyi yaptığı şey olan son vuruşlarını bu maçta beceremediği için 2gol de kalmamıza , oyunun akıcılığına, netliğine dayanarak söylüyorum. farklı bir maç izlediysek bilemiyorum tabiki
  • bu maçta kanat defansına ihtiyaç duyulmayacağından, kenan'ın tercih edilmeyeceğini düşündüğüm maç. dorukhan da sakatlığı nedeniyle oynamaya zorlanmaz.
    teknik-taktik düzeyinde, blok halinde kapanan izlanda defansını açmak üzere hakan, yusuf ya da abdülkadir'in görev yapması kuvvetle muhtemel.
    bunun dışında irfan'la mahmut, sert, yapılı izlanda orta sahasına karşı dinamizmleriyle yine karşılık verecektir.

maç 11 haziran 2019'da, saat 21.45'te yine trt 1'den yayınlanacak.
  • burak yılmaz'ın en az 2 gol atacağı maçtır.

eğer oynarsa diye şerh düşelim. ne olur ne olmaz o güne dek.