• klasikleşmiş bir samsung türkiye rezaletidir.
  • 1 ay önce 2 yıl resmi garantili tertemiz note 8 aldım. normal kullanırken üründe ekran yanıkları oldu turkcell uygulaması ve youtube yüzünden :) kaliteli ekranlar gerçekten. samsung mta elektronik incirli servisine götürdüm, aynı gün mesaj geldi ürüne 1.500tl istiyorlarmış. garanti kapsamına girmiyormuş çünkü 3. parti yazılım yüzünden yanma olmuş. tamam turkcell 3.parti olabilir ama youtube 3. parti değil 1. parti çünkü telefona yüklü geliyor, ikisi birden gözüküyor. 3. partileri kabul etmiyorlar garantiye ancak youtube yanığı da olduğu için 1. parti uygulama yanığı da var. ya çok acemiler yada keriz silkeliyorlar. yaptırmadım telefonu eyvallah dedim çıktım. 1-2 hafta sonra aynı servise tekrardan götürdüm belki bu sefer işlerini düzgün yaparlar diye. yine aynı şekilde reddedildim ve 1.500tl ücret istendi. samsung bu telefonları üretirken bunların olacağını bilmiyor mu ? 3 haftadır samsung'a şikayet yolluyorum, ceo'ya yazıyorum, şikayetvar.com'a 2 kere şikayet yazdım ama tık yok aradıkları zaman 3. parti diyerek ücret talep ediyorlar. yurtdışında direk değişiyorlar ekranları. tabi türkiye'de olur mu ? bir daha samsung cihaz almayacağım, çevremdekilere de aldırtmayacağım. zaten huawei, xiaomi, honor felan gittikçe yükseliyor benim gibi samsung alanlar da böyle mağdur oluyor. türkiye pazarında kaybediyorsun samsung...
    servis fişini de aşağıya bıraktım. bundan 1 tane daha var ayın 12'sine ait onda da 1.500tl istediler.

https://eksiup.com/0c33a609a398
  • rezalet puanım 10/10

samsungun klasik hareketidir. kesin türkiyede başkan ceo vs birşey değişti ve yeni gelen kişi samsungu bitirmeye meyilli

zaten huawei ve xiaomi dünya pazarında ve türkiyede elma ve samsungu bitirmeye meyilliyken bu tür saçmalıklarla kullanıcıları küstürmemen gerekiyor samsung.

3 yıl önce huawei p9 lite ile geçtim huawei'ye. 2 veya 3 ay önce anneme verdim telefonu huawei honor 8x aldım. 3 senelik p9 lite bir kere bile kasma donma yapmadı elimde. 1 kere arıza çıkarmadı bana. etrafımda en az 10 kişiye aldırdım o telefondan ve her görüştümde sorarım sıkıntınız var mı diye, biri bile sıkıntı yaşamamış gayet memnun.

not : huaweiden para almıyorum. bu yorumu tamamen insanlara destek olmak ve yardımcı olmak amacıyla yazdım. huawei alın kafanız rahat olsun. garanti servis süreci şuanda iphone'dan veya diğer tüm markalardan daha iyi.
  • note 8 nedir ya almayın şöyle telefonlar
  • sürüyle parayı boşuna vermiyoruz apple!
  • ben yanlış hatırlamıyorsam apple da samsung ekranlarını kullanıyor. ancak onlarda böyle bir sorun olacağını sanmıyorum. android marketten indirilen uygulamadan dolayı olacak sorun kesinlikle garanti kapsamına girmelidir. açık kaynak kodlu olduğu için olabilir belki o kadar bilmiyorum. ancak bildiğim tek bir şey var apple olsa direkt ekranı değiştirirdi.
  • rezalet gibi rezalettir. samsung'un burada yaptığı resmen adam kazıklamak. 3.parti de olsa kardeşim ben bu telefondaki bütün özellikleri kullanma hakkına sahip değil miyim? eğer bazı uygulamalar amoled yanığına sebep oluyorsa önceden bildirmek zorunda değil mi?

bence zorunda, yurtdışında o yüzden değiştiriyorlar.

sirf böyle incelikler(!) yapmasınlar diye amazon'dan aldım telefonumu. en azından mağdur etmezler.
  • benim telefonumda da ekran yanığı mevcut. ancak araştırdığım kadarıyla ve yukarıdaki entrylerden de gördüğüm üzere , samsung ayakta adam * . o yüzden telefonu göndermedim bile.
    bu konuda apple gerçekten çok iyi. yıllardır samsung kullanıyorum , hiçbir sıkıntı yaşamamıştım şimdiye kadar .
    aynı sorunu yaşayan iphone kullanıcısı dostlarım arkadaşlarım servise götürdüklerinde anında yeni telefonlarına kavuşuyorlar.
hesabın var mı? giriş yap