• tek başına en iyi 10 hareketi doldurabilecek bir maç.
  • kısa-uzun high post ikili oyunundan hep savunma zaafiyeti verdik. uzun hep savunduğu rakibinin arkasında kaldı.

savunma konsantrasyonu düşüktü biraz ama ismail şenol’un da dediği gibi, obradovic’in takımlarında sezon başları geçiş süreci olduğu için sancılı geçer diye.

rakip genel olarak euroleague seviyesinde değil ancak mücadele anlamında maçın özeti 4.çeyrekte taylor ennis’in top çıkmasın diye kendini yere attığı pozisyon oldu.

karakter sahibi oyuncuları sevmişimdir.
    bobby’de ablasını kaybetmiş, gitmiş, gelmiş oynamaya.

oynarım da demiş ama obra iyi niyet gösterip oynatmak istememiş. çok büyük adam gerçekten.
  • hoşgeldin dünyanın en güzel takımı. özlemiştik.

25 sayı farkla kazandığımız maç.

edit: obradovic'i ekranda görünce ben ayağa kalkıyorum evde, bein sports röportajı kesti. ne için? hem de salak giroud için.
  • bitime 3 dakika kala melih tek haneli sayıya ulaştı.
  • 100 atarız dedim ya melih bu olmasın diye çabalıyor.
  • şu takıöda obradovic’in elinde gelişme kaydetmeyi reddeden tek kişi melih sanırım.
    kalinic, canım. şu takımda en çok seni seviyorum nedensizce. gerçekten seviyorsun oynamayı. sakatlıktan sonra zorlanıyorsun biliyorum ama yakında kalin-üç’e evrileceksin yine, biliyoruz.

ek olarak; diğer spor takımlarının futbol izleyicileri başlık altından uzayabilirler mi ufaktan? benim gibi binlerce insan futbol değil basketbol sevdiği için izliyor, takip ediyor. şahsen futbol takımını en son ne zaman izlediğimi hatırlamıyorum, futbol sevmiyorum. burada insanlar keyifle basketbol izliyor, efendi ve düzgün bir spor müsabakası takip ediyor. ne işiniz var burada? futbol takımının durumu ile basketbol maçının ne alakası var?
  • yeni ve gereksiz yabancı kuralı sağolsun, bu yıl ilk kez dünyanın en güzel takımını tam kadro izleyebileceğimiz maçtır. 20:45 de başlayacak olup bein spors haberden de şifresiz olarak yayınlanacak.

rakip kanarya tecrübesiz bir takım, tarihlerinde ilk kez el de oynayacaklar. kadroları el için pek yeterli bir seviyede değil.

dünyanın en güzel takımı rahat bir galibiyet ile sezona başlarız bu akşam.

yolun sonu vitoria-gasteiz olsun.
  • bein sports’un obradoviç hazretlerinin canlı röportajını bölerek reklama gittiği maçtır. densizler...
  • daha çok erken ama kadro kalitesi, derinliği ve uyumu göz önüne alındığında bu seneki takım en güçlü obra fener takımı. normal sezonu en yüksek galibiyet oranı ile tamamlayacaklarını düşünüyorum. ve en kolay eurolig şampiyonluğunu kazanacaktır bu sene.
  • http://www.euroleague.net/…ecode=7&seasoncode=e2018

bein sports haber yayınlayacak. canaria'da luke nelson sakat. marcus eriksson ve chris evans'ın durumu yarın belli olacak. fener'de sakat yok
hesabın var mı? giriş yap