• cnn türk çalışanlarına gazetecilik eğitimi verilmesi kararıdır. cnn türk ise cnn’in yayın politikasına sadık kalma sözü vermiştir.
    link
    büyük beklentileri olanlar hayalkırıklığına uğramıştır artık.

edit: site haberi kaldırdı. alternatif link burada.
  • (bkz: cnn türk'ün yayınladığı penguen belgeseli)

bir annenin çocuğuna verdiği cezadan ileri değildir.
  • devamı da gelir umarım.

zaten bir şikayetle büyük beklentilere girmemek lazım, bu tip şirketler ani bir kararla isim hakkını geri almaz, bu bir başlangıç ve dikkatleri çekme adımı olarak düşünülebilir.
  • gazetecilik dersi verilecekmiş ahahah buna gülerim işte.

cnn zannediyor ki, türk gazeteciler bilgisiz, eğitimsiz.
    yalakalık ve korku olmasa bizde çok iyi gazeteciler var ama malum güç ve korku.

bu arada aşağıda bir arkadaş güzel tespit yapmış:
    bir gazeteciye verilecek en ağır ceza, ona gazetecilik eğitimi verilmesidir.
  • cnnturk calisanlarina "gazetecilik egitimi verilmesi" cezasi azicik gazetecilikden anlayan bir patron icin insan icine cikilmayacak bir utanc olmali da tupcu gazeteci olmayinca "at gibi kisnedigi" kahkahasini basmistir bu cezaya.

tanim:reziliklerden rezillik begenme hali
  • gazetecilik yerine (bkz: vicdan) , (bkz: ahlak) ve (bkz: etik) değerlerinin öğretilmesi gerekir bu insanlara, gerisi zaten gelir.
  • büyük bir beklentim yoktu yıkılmadım da. içindekiler değişmedikten sonra ne farkeder.
  • bir haber kanalı çalışanlarına gazetecilik eğitimi verilmesi kararı çok afedersiniz ... seler daha iyiydi dedirtecek karardır. küfürden beter karardır.
  • istediği eğitimi versin izlenmemeye devam edilecektir. kaybedeceğim hiç bir şey yok. ama benim gibi bir çok kişi bu işe devam ederse hem cnn türk hem cnn kaybeder. win & win. hemde zamanla yavşa pardon yandaş medya sahipleri daha az kazanır, hatta zarar bile edebilir.
  • direktörleri, müdürleri ve de üst kademe ceo cfo co gibi ünvanlarda bu eğitime katılacaklar mı ? özellikle tüpçü ? gazeticiler ne istiyorsanız onu yapıyor da bilin diye söyledim
hesabın var mı? giriş yap