• peçeteni neden yanında taşımıyorsun diye söylenmedi mi?
  • "görsem alır mıyım" demiş işte. bu ifadeyi ağlayarak söylese tatmin olacak mıydınız ki gülerek söylemesine kızıyorsunuz. rezalet bir rezalet başlığı olmuş
  • bence arkadaşınız yaşadığı bu travma sonrası psikolojik destek almalı. lütfen onu yalnız bırakmayın. kolunun altından peçeteliğin alınması tek başına kaldırılabilecek bir yük değil.
  • başlığı açan linç yemiş ama ben kendisini şahsen tanımak isterim. cidden isterim. bu ülkede bu minnoşlukla hayatta kalabilmek için sadece belirli semtlerde kimseyle muhatap olmadan hayatta kalabilirsin.

içinden sinek çıkan kola bardağına "ne biliim la ben senin atmadığını" diyen garsona kafa atan arkadaşım vardı mesela. kafayı yedikten sonra ikna olmuştu garson. bu ülkede bu tip sorunları çok dert etme. hayatta kalmaya çalış, boşver.
  • kendisi ile senelece iş yaptım. garsonlari bilmem ama şahsen kendisi dünyanın en kibar insanı be.

eminim mağduriyet yaşayan kişi ile yakından ilgilenecektir.
  • paylaşmanız iyi oldu, eminim ahmet bey garsonlara gereken uyarıları yapacaktır.
  • olay tt olunca özür mahiyeti şamdan altın tepside gelirmiş. sosyal medya işte, hem gömün hem reklam yapın ne güzelmiş.
  • adamın pejeteşini almışlaaaayy.
  • ben başlığın midyeci ahmet tarafından para ile açtırıldıgını düşünüyorum ,
    -rezalet denmeyecek bi olay (bu sayede midyeci ahmet kötülenmeyecek hatta yorumlarda o savunulacak )
    -midyeci ahmetin hemen başlığı açan kişiyi davet etmesi (insanlar aa ne kadar duyarlı diyecek )

bana reklam gibi geldi , eğer gerçek olsaydı buraya başlığı açan kişi büyük ihtimalle olaylara biraz yalan katar gittiğimizden beri kaba davrandılar gelip giderken çarptılar yüzümüze bakmadılar gibi ifadeler kullanırdı kimse gelip filancaya gittim yemek yerken peçetemi aldılar diye ağlamaz ağlıcak bile olsa o mekanla ilgili 3 5 kötü yorum daha yapar .
hesabın var mı? giriş yap