şükela:  tümü | bugün
  • küçükçiftlik park'da gerçekleşecek etkinlik.

http://www.biletix.com/etkinlik/y5a2t/turkiye/tr
  • arctic monkeys tişörtü giyerek gideceğim konser.
  • keşke gidebilsem. keşke yetişebilsem. dün rüyamda bilet alıyordum kendisine. hayat ne getirir bilemem ama ben bu anı yıllardır bekliyorum.
  • biletixten aldık bir bilet 276 tl kurye 10 tl verdim bekliyoruz bileti
  • ilk başta gitmeyi planlayıp sonrasında saati ve bilet fiyatını görünce vazgeçtiğim konser. haziran sıcağında, hem de küçükçiftlik park’ta saat 14.00’daki bir konserden nasıl zevk alınır bilmiyorum. bilet fiyatı içinse şunu söylemeliyim ki, geçtiğimiz sene 25 haziran massive attack konserine de (ki konser zorlu’daydı) aynı ücreti ödemiştim, bu durumda çok garip olan bir şey var fakat sorun nerede bunu da bilmiyorum. gideceklere eğlenceler dilerim ve terlememekte başarılar.
  • beyin yakan başlık.

1975te kimin konseri olmuş nolmus derken beyin gidiyor.
  • the 1975’ın 22:00 - 23:15 arasında sahne alacağı konserdir. kapı açılış saati 14:00 ama bunun bir festival havasında olacağını bilmek lazım. her ne kadar bir daha gelmeyecek olmaları ihtimali korkutsa da, istediğim gruba kadar 8 saat boyunca sevmediğim müzikleri dinlemek gibi bir niyetim yok. kısmet değilmiş ne diyeyim. belki bir gün londra’da, the o2 arena’da dinlemek nasip olur...
    saatine göre kimlerin çıkacağı, biletix’de etkinliğin sayfasına eklenmiş.
  • aranızda sahne önü biletini satmak isteyen varsa talibim