• hayırlı olsun.

bagımsız yargı kararını vermiş.

yersen.
  • yerindedir. zira, bu bir yolsuzlukla mücadele operasyonu değil, paralel yapının hükümete karşı kalkışmasıdır.

kim ne derse desin, ülke halkları tarafından da böyle okunmuştur. halkların sağduyusu ve görüşleri de her şeyin üzerindedir."sözde" yolsuzlukla itham edilen iktidar, paralel yapıyı ve ona yamanan muhalefet partilerini sandıkta iki kez tokat manyağı yapmıştır.

şimdi de seçilmiş cumhuriyet hükümetine kalkışanlar ettiklerini buluyorlar.
  • (bkz: hükümetin darbe yapması)

yalaka hırsızsevicilerin ipini elinde tutan sahipleri ekranlarda "devleti dinleyen, başbakanı cumhurbaşkanını dinleyenler hesap verecek" diye bağırarak ses kayıtlarının gerçekliğini itiraf ederek operasyonu yaptığını söylüyorken gerçekleşen kapatılmadır.

ses kayıtlarının gerçek ve montajsız olduğunu, gezegen üzerinde bilimsel temellerle hiçbir şekilde montaj olduğunun iddia edilemeyeceğini daha önce defalarca yazdık. (bkz: #40803601)

aynı anda gezi parkına pizza siparişi götüren adam müebbetle yargılanıyor.

hukuk hayal olmuş, bu sadece darbe gerçekleşmiş ülkelerde görülür..
  • dosya hiç açılmış mıydı ki, sözde dosya vardı özde rte'nin talimatları.

en azından zaman aşımına uğratsaydınız derdim ama o kadar ömrümünüzün olmadığını siz de biliyorsunuz.
    günü geldiğinde o kelepçeli elleriniz daha da bir şey çalamayacak.
  • (bkz: #47697898)
  • kendilerinin kapattığını sandığı ama halkın hafızasında hiçbir zaman gerçekleşmeyecek olay. sizi bulucaz olum!
  • bazılarının kendilerini aldatmasından başka bir şey değildir.

o dosya'nın kapatılacağı yer yüce divan dır ve şu an bazılarına imkansız gibi gelse de o göreceğiz o günleri.
  • carsı'nın darbeye teşebbüsten yargılandığı günde gerçekleşmiştir.
  • pizzacıya "pizza yollamışsın" diye sual sorulan çarşı davasının "tüm ciddiyetiyle" sürdüğü aynı güne denk gelmiştir.
  • esasında ben bu karara çok şaşırdım. neticede gündemden silikleştiremeyeceklerini anladıkları için 17 aralık soruşturması kapsamındaki bakanlar ve etraflarındaki tebanın ipini çekmeyi ve 25 aralık'tan ayırmayı düşünüyorlardı. böylece, "biz temiziz, bakın içimizdeki kirlileri temizledik" mesajı verilecekti. belli ki karar değiştirmişler. yani bu yorumları yapmaya dahi utanıyorum, hukukun bu şekilde çekilip sündürülebilecek bişi olduğu kanısına nasıl vardılar diye soracaksınız? güç sarhoşluğu böyle bişi işte. onun için elin monteskü'sü bundan yüzyıllarca önce devlet sistemi üzerine kafa yorup erklerin ayrı olması gerektiğinin idrakına varmış. devlet kudretini tek elde toplayınca, frenleyici mekanizmaların varolmadığı bi' sistemde nelerin olabileceğinin tezahürüdür bu yaşananlar. kim ne sebeple olursa olsun, haricinden gazelini okumaya devam etsin, ufacık bi' itirazım bile yok. ama yaşananların bi' bedeli olacağını da sokun o güzel kafalarınıza, ve evet, bu yaşananların hiyerarşik bi' temele dayalı bedeli olacak...
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap