• --- spoiler ---

"sandık açılıyor mühürlü olması gereken pusulanın mühürsüz olmadığını görüyoruz."
    --- spoiler ---

işte seçimin özeti.

edit: video da geldi.
  • adam diyor ki 300 seçmenli sandıkta kullanmayanlarla birlikte 305 seçmen var nasıl olurmuş bu? peki orada olan sandık görevlileri , sandık başkanı , görevli polisler nerede oy kullanıyor acaba? bu adamı kimse uyarmıyor mu?
  • 2000 küsür kısıtlı, zihinsel engelli var diyor seçmen listelerinde. bence daha fazla. bu adamlara halen oy verenin de kısıtlı olduğunu düşünmeden edemiyor insan.

artık imamoğlu başkan meydanlara inip elinde emzik sallamalıdır bunlara. ulan 2 sene ohal devam ettirdiniz yüzbinlerce kişiyi khk vs ile fetöcü cart curt diye kamudan attınız. kendi içinizde temizlik yapmadınız. şimdi yok sandık başına fetöcü sızmış yok mühür sorunu var diye ağlıyorsunuz.

ağlamayın melisler. ekrem imamoğlu istanbul büyükşehir belediye başkanıdır. biat ediniz.
  • yine kendi ayagina sikti. en cok oyu biz aldik, zaferle ciktik diyo akp olarak. e abi bu kadar usulsuzluk var ise, sizin bu zaferiniz de supheli olmuyor mu o zaman?

hahahahakasjdhskdaksgdsak
  • gereksizdir. lakin düzenleyeceği son toplantı olur ve başarısızlığı yüzünden işine son verilir umarım.
  • seçim günü muhaliflerin sandığa gitmesini engelliyecek şekilde yağmur yağdırmadığı için mikail'e yapacakları itirazı konu alan toplantı olacaktır.

başka bahane kalmadı. seçim tekrarlansın ama ilçe seçimleri tekrarlanmasın ; niye? çünkü ilçeleri akape kazandı. birader sizin kıble ne tarafta? ciddi ciddi soruyorum, yalanı ve iftirayı yüzü kızarmadan bu kadar rahat söyleyebilen insanların inancını cidden merak ediyorum.

hiç mi allah korkunuz yok lan?
  • yaklasik 30 dakikadir konusuyor kendisi. dun bavullarla itiraz edilince ben de hakkaten ellerinde ciddi doneler belgeler bilgiler var sanmistim.

en buyuk dayanak noktalari sandik baskanlarinin bazilarinin kamu gorevlisi olmamasi ya da belediye calisani vs gibi 657 ye tabi olmayan kamu calisani olmasi. burdan hic bir sey cikmaz.

edit : simdi de sayim dokum cetvellerinde imza yok muhur yok vs demeye basladi. ıyi de sayin yavuz referandumda muhursuz zarflari saydirdiniz. sandik kurulunun hatasi yuzunden milli iradenin onune gecilemez oy gecirsiz sayilamaz dediniz. nasi olacak bu is.

cok ufak seylere takiliyorlar. secim tertemiz. ekrem baskana hayirli olsun.

edit 2 : ahahah simdi de yanlis yazilan maddi hatali tutanaklari gosteriyor. ıyi de abi zaten itiraz edip duzelttirdiniz ya onlari. duzeltilmis seye tekrar mi itiraz ediyonuz onu anlayamadim.
  • seçimler yenilenmez insallah, oldukça baskı var, erdoğan gücünü gösteriyor ve ben bu devleti tanıyorsam güç galip gelebilir.

imamoğlu yalnız çok uyanık adam, tekrar seçim olabileceğini görüyor, her yerde bulunuyor, halkla içiçe.

turgut özal'ı anma gününe de gitti misal, maçlara gidiyor, her yerde bulunuyor.

bu adamı sadece akp değil, kendi de kendini parlattı, parlayacak bir şeyin varsa parlarsın, imamoğlu'nda o cevher var.
  • "tereddut ettiginiz, suphelendiginiz seyi ileri surersiniz, ilgili makamlar da karar verir" diyor.

bunu diyen hukukcuyum da diyor.

her turk vatandasi, iddiasini ispat ile mukelleftir.
    iddiani dayandiracagin bir delil, bir ispat yoksa, oturursun mabadinin uzerine.
    bos yapma ali ihsan yavuz, bekleme yapma, devam et.
  • sayım bitti, varsayımlar devam ediyor.
hesabın var mı? giriş yap