• ben vermedim diye biliyorum ama yine de ysk ve anadolu ajans daha iyisini bilir.
  • birçok vebalin sorumluluğunu almamış insanlardır. her gün tekrar anlıyoruz.
  • ne ben ne cumasini kacirmayan babam ne her ramazan hatim indiren anam ne namazinda niyazinda babannem ne kardeslerim ne amcalarim verdik. dahasi, babam ticarette az cekmedi insanlari yillardir feto’ya karsi uyardigi icin. kimseler umursamazken o yapmayin etmeyin diyordu.
  • ileride çoluğuna çocuğuna, torunlara gururla anlatacağı bir hikâyesi olacak yazarlardır. liberal, dinci, milliyetçi yalanlara kanmamış ya da çıkar ilişkisinde bulunmamıştır.

aslında eylem çok normal bir şey ancak mevcut iktidarın fantastik ve korkunç halini düşününce ilerisi için kendi kendine önem kazanmış oluyor.
  • parıl parıl parlamaktadırlar. onlar bu ülkenin umutlarıdır.
    hepsine sarılıyorum. iyi ki varsınız!

edit: bilmem kaç yüz kişi fav'lamış. bir kişi de yazım yanlışımı iletmemiş. "onların bu ülkenin umutlarıdır" yazmışım. o nasıl türkçe ya? tebrik ettim kendimi.
  • değil oy s*çtığım b*ku dahi vermedim vermemde.
    o b*kun toprağa faydası dokunur.
    onlara fayda geçmesin.
  • bir kez bile akp'ye oy vermedim.

bu zamana kadar fetö'ye hep fetö dedim.

hiç kandırılmadım, aldatılmadım, yanılmadım.
  • buyrun benim.

yalan değil, 2007’ye kadar ağzım açık bir şekilde yaptıklarını izlediğim, türkiye’deki bir sosyal demokrattan bile beklenmeyecek kadar liberal politikalar güttüklerini gördüğüm bir zihniyetti. ama hep vardır bunun altında bir bit yeniği dedim.

haklı çıktığım için çok sinirliyim.
  • bir kez bile akp'ye oy vermedim.
    tarikatlara ve cemaatlere atamız gibi tavır aldım.
  • vermedim. verenlerin bu ülke batsın diye değil, kendilerince iyi şeyler olacağını düşündükleri için verdiklerinden eminim. amma ayyuka çıkmış şeyleri göre göre de devam edenler bu gün ve geçmişte olan şeylerin günahına ortaklar.
hesabın var mı? giriş yap