• niye suriye bayrağı değil de türk bayrağı diyen arkadaşlara açıklama babında,

şu fotoğraflara iyi bakın...

http://www.turkpress.co/…s/field/image/glf_123.jpeg

http://www.baodanang.vn/…53711f5c0f6a706700c210.jpg

sen aba altından sopa gösterirsen, kendini dünyanın koruyucusu ilan edersen, 15 bin km öteden gelip suriye'nin sınır komşusu ülkelere çeşitli mesajlar vermeye kalkarsan o mesaja da yeri geldiğinde cevap verilir...
  • dikilen amerika bayraklarına sesi çıkmayan bazı orospu çocuğu şerefsizlerin türk bayrağı dikilince kudurduğunu görmek gerçekten çok ilginç.

game over gençler :)
  • afrin'in temizliginin 18 mart'a denk gelmesi tesaduf olmayabilir. eger tesaduf degilse bu elestiri degil, tebrik sebebidir. operasyonun ismi, harekata baslarken 72 jetin ayni anda havalanmasi, 18 mart, 57 derken mukemmel bir strateji goruyorum ben ortada. curuk elmalarin ayiklandigi bir tsk'yla kimse bas edemez. yakip yikmadan tertemiz bir sekilde afrin'i gercek sahiplerine teslim ediyoruz.

ek: ustteki paragrafi yukarida bir yaziya cevaben yazmistim. konuyla ilgili de sunu soyleyeyim; alinan yerlere turk bayragiyla beraber ozgur suriye ordusu'nun bayragi da dikiliyor. bizim bayragimizin orada olmasinin temek sebebi dusman uzerinde bir etki olusturmak. yani diyoruz ki buraya tekrar gelirsen bu bayragi indirmen gerekir, kolay mi? sikiysa gel.
  • neden bizim bayrağımızın çekildiğini soranlara hakaretler yağdıranları gördüğümüz başlıktır.

ağzınızı toplayın önce. önüne gelene fetöcü diyen çomarlardan bir farkınız olsun. hamaset edebiyatlarınız sökmez kimseye.

biz oraya toprak fethetmeye mi girdik yoksa sınırımızı temizleyip gerçek sahiplerine iade etmek için mi? mertçe bunu cevaplayın.

birincisiyse açıkça yalan söylendi bugüne dek. afrin artık türk toprağı olduysa bunu duyur, kimse bir şey demez.

ikincisiyse bizim olmayan toprağa neden bayrağımızı dikiyoruz? orası suriye toprağı olarak kalacaksa sadece suriye bayrağı dikilmelidir.

illa bizim bayrağımız dikilecekse yunanistan'ın işgal ettiği, kendi toprağımız olan adalara bayrak dikilmeli. anladınız mı hamaset sevenler?
  • afrin meydanında komando andı(video)->
    alternatif (yukarıdaki video)->

teröre destek veren abd ve nato ülkelerinin kudurmasına yolaçacak galibiyettir. allah tamamına erdirsin inşallah. kudurun terör sevicileri.

acizin dostu, zalimin düşmanı, yalnız dağları/şehirleri değil, merhametiyle gönülleri de fetheden, onurlu, şerefli, fedakar ordumuzun mücahit mehmetleri bir terör karanlığını daha kazıyıp attı.

allah'ın yardımıyla ypg/pkk cehennem köpeklerini önce türkiye'de kovaladılar. etek giyerek kaçmaya çalışan teröristleri hendeklere gömdüler. sokak sokak, kapı kapı, şehit gazi dinlemeden azimle devam ettiler.

sonra fırat kalkanı harekatında, cerablusta santim santim ilerlediler. yeri geldi çamura, yeri geldi kana bulandılar ama düşmana aman vermediler.

şimdide yüce rabbim bu şanlı orduya afrin meydanını pisliklerden temizlemeyi nasip etti. bu ordudaki bütün türk, arap, kürt, çerkez, eskimo asıllı arjantin göçmeni bütün kardeşlerimi kutluyorum. allah onların yardımcısı koruyucusu olsun inşallah. güçlüklere karşı sabır ve derman versin inşallah.

herşey bitmedi. afrin operasyonu nihayete ermedi henüz. ayrıca sırada münbiç var. gene şehit haberleri gelebilir ama allah'ın ipine sarılıp sabredeceğiz. son terör köpeği etkisiz hale getirilinceye kadar bağrımıza taş basacağız.

sen git reis, sen git şu acılar içinde kıvranan suriye'ye...sen "gel" deyince bizde geleceğiz arkandan (inşallah). allah türkiye'nin, bütün islam aleminin ve -dini,dili,ırkı ne olursa olsun- terörle mücadele eden herkesin yardımcısı olsun.

la galibe illallah
  • içinde radikal islamcı unsurların bulunduğu, suriye'de 500.000 insanın ölümüne sebep olan iç savaşın faili öso'cu köpeklerle gerçekleştirilen 'milli' operasyonun sonucudur. suriye'den göç etmek zorunda kalan insanlar, türkiye'de patlayan bombalar, ışid'in bu kadar uzun süre güçlü bir şekilde varlığını sürdürebilmesi, küresel düzeyde ivme kazanan radikal islamcılık ve herkesin şikayet ettiği amerikan emperyalizminin bölgede yarattığı yıkıcı sonuçlar... bu saydıklarımın tamamı bu öso denen ucube örgütle bağlantılı ama gelin görün ki bizim vatansever gençlerimiz bu örgütle gerçekleştirilen operasyonun meşruiyetini asla sorgulamıyor. bu da yetmezmiş gibi başka bir ülkeye ait olan toprakların işgaliyle, bir anayurt savunması olan 18 mart arasında benzerlik kurarak operasyona övgüler diziyorlar.

milliyetçilik bir körlük, bir akıl tutulması, bir delilik hali. bu yaşananlar bize bunu tekrar tekrar hatırlatıyor.
  • kazasız kayıpsız geri dönmelerini dilediğim ana kuzularının icraati.

ama neden biz oraya bayrak dikiyoruz, onu anlamıyorum.

ha bir de başıma bir iş gelmeyecekse söyleyeyim; günlerdir girdik giriyoruz aha ucunu soktuk diye oyalayıp tam 18mart çanakkale zaferinin yıldönümünde "afrin'e girdik" diye boy göstermek? ben de bu iktidarın kafasını azıcık anladıysam bu tarih tesadüfünün(??!!) arkasında ciddi plan program var.
  • bir rus general vardı ne oldu ona...
  • aynı zamanda ağlak, kürtçü, canlı bomba orospu çocuklarının suratlarına da dikilmiştir bu bayrak.

hani len kanton falan kuruyordunuz emperyalist devletlerin yardımıyla?

eşeğe tecavüz eden, kendi bacısına hallenen orospu çocukları sizi. tek yeteneğiniz canlı bomba olmak amk hewalleri. utanmadan burda da ağlıyorlar bir de.
hesabın var mı? giriş yap