• kaç sene geçti ilk defa bi fener maçını götü göbeği salmış bi halde izliyorum. hem de kayseri deplasmanında. şaka mı lan bu
  • her maç bu yeşil formayı giyelim. kayseri kendi kendine oynuyor gibi. adamlar görmüyor bizimkileri. askerlikte bile böyle kamufle olmak beceri ister.

aha işte, şener görünmeden golü attı.
  • 4-0 galip götürülen maçda forveti alıp oyuna alperi alıyor:d
  • kalesini 98 doğumlu ilk süper lig deneyimini yaşayan kayserispor'a 4.golu atan fenerbahçeyi ayrı tebrik ediyorum kesin şampiyon olurlar (!)
  • kayserispor'un genco kalecisi umarım daha çok çalışır ve ileride başarılı bir kaleci olur.

not: fabri
  • eljif elmas’ı oynat bari adam
  • anırsa da kurtaramayacak bir arkadaşın yorum yaptığı bir maç olmakla birlikte, fenerbahçeli kardeşlerimin, sürekli aykut'a sallayıp, attığımız her golden sonra "aykut şimdi kara kara düşünüyor, 2-0 oldu" ya da 3-0'dan sonra 3-3 olur tarzı muhabbetleri, tebessüm bile ettirmiyor artık. şu an 70. dakika ve kayseri deplasmanında 4-0 ondeyiz, bir o kadar da gol kaçırdık. şu maçı sekiz, dokuz golle kazanmamız imkansız değildi. alın size çift ön liberolu defansif futbol.
  • 50 yıllık fenerbahçeli babam arayıp maçı sordu, 4-0 dedim, kim önde dedi. aykut kocaman ve aziz yıldırım'ın fenerbahçe'ye yaptığı tam olarak bu işte.
  • ikinci yarının ilk dakikalarından bu yana bein sports'un tribün sesini kısık verdiği maç.

sebebi ise; kadrajın solunda kalan kale arkasının toplu bir şekilde ve aralıksız olarak kaleci volkan'a küfür etmesi.
  • he he şike var ha geçin bu ezik konuşmaları yetti artık şike var diyen şikeci takımın taraftarları
hesabın var mı? giriş yap