• yalovadan dümdüz bir çizgi çekip izmir'e uzattım, 300 km tutuyor.

istanbul'dan çıkmayı başardım, yalova'ya ulaştım tabi bu esnada osmangazi köprü ücreti falan götüme girdi. sonra otoyol hız sınırına uyarak ve hiçbir koşulda yavaşlamadan, virajsız dümdüz (dağlar tepeler yok tabi) bir yolda basıp gitsem bile 2 saat 30 dakika sürüyor bu yol.

izmir otobanı tamamlandığında tüm ücretlerine katlanan biri bile sair günde minimum 6 saatte ulaşır izmir'e. aksini iddia eden kağıt kalem alsın biraz eline.
  • teknolojiden iyi anlayan birisi olarak, ışınlamayı icat etmiş kişi söylemidir.
  • 2 saatte ben istanbul’dan çıksam sikim taşağıma trampet çalıyor amına koim.

akşamları levent nişantaşı arası 2 saat sürüyor lan.
  • halihazırda otobanlardaki hız sınırı 130 km/h olduğu için, 2 saat 15 dakikada istanbul'dan izmir'e giden bir vatandaş hız sınırını aşmaktan dolayı cezai işleme maruz kalacaktır.
  • aracınızla 300 kusur km hız ile izmir'e geldiğinizde polis teşkilatımız tarafından hazineye yaptıgınız katkılardan dolayı çiçek ve konfetilerle karşılanma ihtimaliniz çok yüksek olacaktır.
  • teknoloji ile aranız iyiyse ve bugatti chiron'unuzun 420 km/s. olan yazılımsal hız limitini kaldırıp, saatte 500 km falan yapmayı başarırsanız olabilir diye düşünüyorum...
  • ortalama 200 km/saat hızın üzerinde giderseniz olur. kim gider bu hızda akpliler gider. akplilerde para var bizde yok.
  • 2 saat 15 dakikada olmaz 4 saat 15 dakikada olur. o da olumlu.
  • 1000ali nin canlı yayında verdiği sözdür. program hemen bitmezse mars a yol yapma sözü verecek.
  • illerin sınırlarından mesafe ölçülünce, ortalama 180 km/h ile gitmek gerekiyor. halkı trafik canavarlığına mı özendiriyorsun binali?
hesabın var mı? giriş yap